Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok, nem...

Tundecske kérdése:

10 hetes kismama vagyok, nem feszül, nem fáj, és nem is nő a mellem. Semmi változást nem tapasztaltam, pedig úgy tudom, hogy már kéne. Mi lehet a baj? Vagy ez baj egyáltalán?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Nem mindenkinél vannak tünetek eleinte, attól függetlenül normális és egészséges a magzat is. Örülj, hogy téged ez elkerült.
2012. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napig nem fájtak egyszer sem.

Nőni is csak kb. 13-14. héttől kezdtek el.


Rosszul sem voltam egyszer sem. Szinte semmi tünetem nincs. :)


26 hetes vagyok most.

2012. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ne aggódj, nekem sem fájt, nőni is később kezdett!

3,5 hónapos kislány anyukája :)

2012. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem fáj és nem feszül. Nekem fájt is, feszült is, jócskán nőtt is és emiatt tele is lett striákkal.
2012. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Terhességben bármilyen tünet lehet normális, de az is az, ha nincs tüneted, és pl. nem fáj a melled. Nincs olyan, hogy "kellene" fájnia. Valakinek feszül, fáj, valakinek meg nem, úgyhogy nyugi ez nem jelent bajt!

Később még sok egyéb tünet előjöhet, de az is lehet, hogy megúszod viszonylag tünetmentesen. Én így voltam, szinte semmi bajom nem volt, tökre örültem neki!

Szép terhességet!

2012. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem az első 12 hétben egyáltalán semmi terhességi tünetem nem volt, se mell se gyomor terén, semmi.

Nem kötelező rosszul érezni magad, örülj neki! :)

2012. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!