Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hiszem nagyon sokat...

Azt hiszem nagyon sokat streszelek 25 hetes kismama vagyok. Aki sokat idegeskedett terhesen lett valami baja a babának? Tudom, hogy nem kéne, de mindig van valami.

Figyelt kérdés
Anyós bajok....a férjem németbe dolgozik...és még sok apróság amit én túl reagálok mostanában túl érzékeny vagyok.Mindenen kiakadok és sírok.
2012. jan. 24. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is képes voltam mindenen felpörgetni magam, stresszelni. És olyan nyugisak voltak (illetve a pici még csak fél éves) kisbabának a fiaim, hogy ihaj! Nagy változás előtt állsz, a reakciók természetesek, de túlzásba sem kell vinni ám :) Sok boldogságot! :) @--,-- (stresszűző virág)
2012. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodj meg, a kicsinek ettől nem lesz semmi baja.


Én is aggódtam, mert én is végig idegeskedtem a terhességemet. A nagypapámmal orvostól orosig járkáltunk, kiederült, hogy hasnyálmirigyrákja van, újabb orvosok... A munkahelyemen a főnökségben hatalmasat csalódtam, miután megtudták, hogy baba lesz, onnantól kezdve minden rossz volt amit csináltam, megpróbálták elérni, hogy felmondjak... Az építkezéssel elakadtunk... Életem legpocsékabb időszaka volt.

A kicsi teljesen egészséges lett, vidám, örökmozgó és egyszerűen tökéletes! A 39. héten született meg, így még a dédi papa is megismerhette. Hamarosan 2 éves lesz, nyoma sincs annak, hogy a sok idegeskedés bármilyen hatással lett volna rá.

2012. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemkor sokkal nyugodtabb voltam, mint a másodiknál és a babáknál ez meg is mutatkozott! Az első babám sokkal nyugisabb volt....vagy ez véletlen?!
2012. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a második válaszoló engem is megnyugtatott egy picit. Én is nagyon sokat idegeskedem főleg félidőtöl. Nem így képzeltem el a terhességet de nekem is egy elég negatív időszak ez. Pedig ilyenkor kellene a legboldogabbnak lennünk. De tényleg mindig van valami. Én alapbol egy stresszes fajta is vagyok. 32+5 hetes kismami.
2012. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehh! Én is hasonló cipőben járok! 28 hetes vagyok, a párom már valamelyik este szóvá is tette, hogy de jó lesz már ha megszületik a bébi, mert hátha visszaugranak az agykerekeim a helyükre! :) Én is mindenen felhúzom magam, mindenen idegeskedek, sőt a párommal is sokszor ok nélkül veszekszem. Lányomnál is sokat idegeskedtem, bár ott volt "igazi" oka is, de nem lett semmi baja. Ezen az egyen ne aggódj, ne rágódj, attól nem lesz baja ha idegeskedsz. A környezetednek nehéz téged elviselni! :D Ezek csak a hormonok, idővel helyre áll minden. Már én is azt várom! :D
2012. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!