Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+4 hetes kismama vagyok....

17+4 hetes kismama vagyok. Lehetséges az hogy egyik napról a másikra megszűnik minden tünetem? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

Egy kicsit feszül a hasam, de nem annyira mint eddig, a melleim nem "akarnak már leszakadni", sőt eddig ha pisilnem kellett, olyankor éreztem a méhemet kidudorodni....mostmár az sincs....

Mással is volt ilyen?


2012. jan. 23. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, örülj neki.Korod alapján már nem is kellene h legyenek. Bár van akinek tovább tart, de azért általában 12 hét körül szűnnek. Én a 12. hétben vagyok és már kb 3napja semmi tünetem és nekem is egyiknapról másikra múltak el. De voltam uh-n a nődokimnál pont most és minden rendben. Szóval ez tök normális! Én örülök is neki mert már annyira untam az émelygéseket!Ne aggódj, örülj a babódnak, ha jól sejtem neked már mozog is, jajj de jó lehet, már úgy várom!
2012. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj.nekem a 3.hónap után megszűnt minden tünetem.néha görcsöl enyhén a hasam de az szinte semmi.úgyhogy szerintem normális.jó babavárást :)19hkm
2012. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a pisilős nyomásérzés az meg olyan, hogy azon múlik, hogy hogyan helyezkedik a babó. Biztos most valahogy átfordult, máshogy fekszik mint eddig és ezért nincs olyan szorosan a hólyaggal. Ilyen nekem is volt de aztán meg sokáig nem aztán meg megint, szóval ne aggódj ez sem jelent semmi rosszat!
2012. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen abbamaradt a hajnali pisilés. Most meg megint kezdődik. :) A hasfeszülés 3 naponta jön elő, a melleim viszont érzékenyek reggelre még mindig.

18 hetes km

2012. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat! kicsit megnyugodtam..... csakht első baba és az ember nem tudja még hogy mi miért van...meghát annyi mindent olvas az ember a neten.... :(

Uh-ra meg pont másfél hét múlva megyek!

2012. jan. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!