Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorítanátok nekem? Nálam nem...

Szorítanátok nekem? Nálam nem mozog a baba 19 hetesen. Tegnap du. Beszéltem orvossal, de csak ma fognak megnézni= (

Figyelt kérdés
Aggódom.
2010. máj. 3. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Mozog a babád már hetek óta, csak Te még nem érzed. Az is lehet, hogy mellső fali a méhlepény, és emiatt nem érzed még.Mert akkor a baba van hátul.Biztos nincs semmi baj.Első baba? Ha igen, akkor pláne nincs miért izgulni.Gyakori, hogy csak a 20-22. hét körül érzik meg a kismamák.Meg hát sok mindentől függ: mennyire mozgékony, milyen vastag a hasfalad stb.Szorítok, de nem lesz baj!
2010. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi.

3-ik baba.Már mozgott de napok óta semmi, tegnap mégis mára hívtak vissza.

2010. máj. 3. 08:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Szorítunk nagyon biztos semmi baj nincs és megnyugszol!!!

Nekem az első babám már 16 hetesen mozgott, éreztem tisztán és később is egy kis örökmozgó volt. A másodikat csak 20 hetesen éreztem "kaparászni":) és később is jóval nyugisabb volt mint a nővére! (márhogy a pociban)

2010. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az enyém 20 hetes volt, amikor először éreztem valami kis kaparászást. Nyugi!
2010. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az enyém 18 hetes én csak néha érzem mozogni, de első fali méhlepényem van. és igazat megvallva idegesit h nem érzem ugy mint az első babámat - ő hátso fali volt, és ilyenkor már csak ugy kavart a pocakomban.



de igen szoritok neked nagyon h minden rendben legyen :) majd ird meg légyszi h mi volt.

2010. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még picike, ezért nem érzed. Ne gondolj semmi rosszra. Én pl az első mozgást is csak betöltött 22 hetesen éreztem, de nálad más a helyzet, ha Te már érezted.

Lehet hogy alszik. Vagy enyhe mozgást végez. Nem szabad rosszra gondolni. Tudom, ez most nehéz. Még pár óra és meg fogsz nyugodni, ha látod a babát mocorogni az UH-n.

Várunk vissza mindenképp és nagyon szorítunk Neked!


34 hetes

2010. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Lehetnek a babák a hirtelen felmelegedés, évszakváltás miatt is nyugodtabbak vagy nyugtalanabbak, attól függően hogy melyik baba hogy reagál ezekre, ne ijedj meg :) Ők is érzékelik a természeti változásokat, rájuk is hathat a tavaszi fáradtság amikor kicsit ólmosabban mozog az ember és levertebbenk érzi magát.

Ne aggódj, minden rendben lesz :)

2010. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

én is szorítok neked.én 19+3 hetes vagyok. minden nap érzek egy picike kis bögdösést, olyan izomrángás szerűt, napont kb 3-4 alkalommal. de persze én is aggódom.


Nyugi, remélhetőleg csak te nem érzed picurkádat. írj az orvos után.

2010. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj biztos nincs semmi baja.Nálam is úgy volt,hogy nem éreztem,de az ultrahangon tisztán látszódott,hogy hogyan mozog.Pár hét múlva biztos fogod érezni.majd írd meg hogy mi volt a dokinál,és addig is nyugodj meg!
2010. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott hogy nekem a 21. heti 4D uh előtt mi volt, teljesen el voltam keseredve a váróban hogy na alszik, nem fogunk látni semmit mert meg sem moccan tuti nincs ébren.

Bementem, elkezdődött az uh és totál csodálkozunk, mert mozgott, forgott, ásított, minmden :) csak épp nem éreztem mert épp nem olyan helyen volt mert nem mozgott olyan erősen.

Gondolj bele ilyenkor még sok helyük van és nagyon gyengécskék még, nincs akkora erejük hogy minden rezdülésüket megérezzük :)

2010. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!