Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy izgulok a 12 hetes uh...

Ugy izgulok a 12 hetes uh elott! Szorítanátok velem?

Figyelt kérdés
én nagyon készen vagyok már,és még 3 napot kell várnom addig.úgy félek hogy nem lessz már minden rendben.2 hete még minden rendben volt,de most nagyon félek.rosszulléteim már nincsennek csaka szokásos menszi érzés.ha már baj lenne annak lenne tünete? kérlek szorítsatok velem.majd szerda délután megírom hogy mi lett.
2010. szept. 19. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj,ne izguljál!Ilyenkor mindenki ideges kicsit,de ne is gondolj semmi rosszra,majd meglátod milyen kis virgonc lesz már a babád:-)))))))))
2010. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj, biztos minden rendben. A rosszulletek mindenkinel maskepp zajlanak. Nalam kb. 2-2.5 hetig tartott, kb. a 10. vagy 11.hetre mar el is multak de 12hetesen mar tutira nem voltam hanyingeres.


Sok sikert! Ne idegeskedj, foglald le magad valamivel. :)

2010. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szoritok neked :D
2010. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon, nagyon szorítok neked, én holnap megyek a 12. heti uh-ra. És én is nagyon várom, úgyhogy maximálisan együtt érzek veled. :D
2010. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
minden rendben lesz,ne izgulj!mondom ezt én aki legalább annyira izgult mint te csak én az összes kötelező vizsgálat előtt!csak azért mondom hogy ne izgulj mert aztán nekem is mindig minden rendben volt,csak a végén lett egy kis baj,de orvosolták és kiszedték a kicsikémet a pocómból.
2010. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én is pont szerdán megyek a 12 hetes UHra:D melyik kórházba tartozol? ne aggódj, miért lenne baja a babának? Egészséges lesz és kész:)
2010. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,és a biztatást.ugy látszik ma pozitívabban gondolkodom,mert most csak jóra tudok gondolni(ezek a hormonok:-)).akik a héten mennek,majd irjátok meg légyszi hogy veletek mi lett!!de biztos mindenkinek csak jót fognak mondani.én a debreceni klinikára járok.ti?
2010. szept. 20. 13:52
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

20:24-es vagyok.

A kombinált teszt eredménye jó lett. A babának nagyon szépen látszódott mindene, aludt a kis édesem, fel kellett ébreszteni, hogy meg tudják nézni az orrcsontot. De megvan! :)

A tarkóredő mérete: 1,8. Úgyhogy eddig jók vagyunk. :) Remélem, a továbbiaknak is ilyen szépen haladunk.

2010. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szia 20:24-es.örülök hogy minden rendben veletek és a továbbiakban is minden jót nektek.holnap már énis tül leszek rajta.majd megírom hogy mi lett.
2010. szept. 21. 20:48
 10/15 anonim ***** válasza:
szia! én meg 21.24-es vagyok, nekem is megvolt a kombinált teszt, a vérvételre ugye várni kell, az ultrahangon meg minden rendben volt. Mozgolódott, szopta az egyik kezét, aztán a másikat, sőt az orvos még egy kis "tüskét" is fel vélt fedezni a lába közt!:D Bár azt mondta, hogy nagyajak is lehet még:) És neked hogy ment?
2010. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!