Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy izgulok a 12 hetes uh...

Ugy izgulok a 12 hetes uh elott! Szorítanátok velem?

Figyelt kérdés
én nagyon készen vagyok már,és még 3 napot kell várnom addig.úgy félek hogy nem lessz már minden rendben.2 hete még minden rendben volt,de most nagyon félek.rosszulléteim már nincsennek csaka szokásos menszi érzés.ha már baj lenne annak lenne tünete? kérlek szorítsatok velem.majd szerda délután megírom hogy mi lett.
2010. szept. 19. 17:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
sziasztok.énis túl vagyok rajta.minden rendben van.mozgolódott az én drágám is.még a lábát is széttárta. És ott volt a pöszije. :-)amúgy 64mm a baby,a tarkóredö meg 1,6 mm.további jó egészséget nektek és boldogságos pocakosodást. :-)
2010. szept. 22. 20:35
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ezután még rosszabb lesz! Amikor a 12. és 18. hét között azt sem tudhatod, hogy mi van a babával. 6 hét találgatás. Hány nap is? 42.

Én kénytelen vagyok önszorgalomból (pénzért) uh-ra menni, mert az állami ellátásban nem lehet kérni, hogy rápillantsanak. Ha csak nincs gond. Az pedig ne legyen. Sajnos mindenkinek át kell esni rajta. Kis ügyességgel pedig azért többször betekintést nyerhetünk. Persze ha van pénz. A 12. hét körül iszonyatosan dolgoznak a méhszalagok, úgyhogy nyugodtan érezhetsz mindenféle szorítást, húzást, nyomást, feszítést. A rendszeres magneB6 nagyon jó mindenféle méhmunkára, reakcióra. Az orvos segíteni fog.

2010. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tök jó hogy minden rendben volt! :) Nem is szabad rosszra gondolni, bár én is nagyon aggódós vagyok.... Én 6án megyek majd a 12.heti uh-ra és én 6 hetesen voltam utoljára. Szóval gondolhatjátok.... na de ezt a pár napot már kibírom, ha eddig bírtam. és bízom benne, hogy minden rendben lesz. :) Csak pozitívan!! (még ha néha nehéz is..)
2010. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ugyanezeket éreztem, amiket ti! én mondjuk 11+2 hetesen voltam a 12 hetes ultrahangon, nekem is megvolt az orrcsontja, és enyém is aludt, alig bírtuk közös erővel felkelteni, de nem mutatta meg, mi van a lábija között, és a nyaki redője 0,8 mm volt. A kombináltamról 3 nap múlva jött sms-ben egy kód és egy netes cím, ahol meg lehet kuksizni az eredményt.

Örülök, hogy mindenki jól van, és jó eredményeitek lettek. Amíg nyáron itthon voltam, (tanító vagyok), addig én is tökre izgultam, hogy úristen, van-e baba vagy mi van már, mert én meg sosem voltam rosszul. De aztán a 11 hetes meggyőzött, hogy igen: van babó, egy kis babszemjankó, a pocómban!!! :) Foglaljátok le MAgatokat, és akkor nem lesz időtök a rossz gondolatokra. Amióta visszamentem melózni, csak itthon agyalok a kis félelmeimen, holott tudom , és Csajok, Ti is tudjátok, hogy minden rendben, mert mindennek rendben KELL lennie, nemsoká babázunk!!! 14+1 heteske!!!

2010. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
gratulálok a jó eredményedhez én majd október 4 dikén megyek a 12hetes ultrahangra remélem az én erdményem is jó lessz már nagyon izgulok hogy minden rendben van-e.
2010. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!