Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én izgulok ennyire, hogy...

Csak én izgulok ennyire, hogy legyen szívhang?

Figyelt kérdés
5 hetesen voltam, majd 8 hetesen kell visszamennem az orvoshoz, addigra már kellene lennie szívhangnak. Nem tudom miért, de bennem van egy kis félsz, amit hiába próbálok elkergetni, nem megy. Tudom, hogy nem szabadna ezen idegeskednem, de nem tudok neki parancsolni! normális ez?
2011. júl. 28. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én 7+2- b voltam először dokinál, előbb nem, szerintem pont az ilyenek miatt felesleges is hamarabb menni.
2011. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ezt szerettem volna tudni, de csak hogy válaszoljak: azért mentem, hogy megmaradjon a babám!
2011. júl. 28. 12:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ÉN is féltem, majdnem 6 hetesen voltam és még petezsákon kívül nem látott a doki semmit. Nem is éltem bele magam. Aztán 8 hetesen kiderült hogy ketten vannak odabenn. :-)

3 hét múlva már 1 évesek, itt garázdálkodnak körülöttem a nővérkéjükkel.

2011. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

első

jó akkor izgulj tovább, bár az többet árt:-((


amúgy én nem izgutam, ha izgultam volna, az sem változattott volna semmin, ha már most ennyire stresszeled magad, mi lesz később

2011. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szintén zenész :-)

5+5 hetessen voltam dokinál nekem az utrogestan nevű gyógyszert írta fel akkor petezsák volt és szikhólyag holnap töltöm a 8.hetet kereken és holnap megyek megint uh ra reménykedve a szívhangban és hogy szépen fejlődik a cseppem :-) Van egy 2 éves kisfiam,ápr.elején volt a missed műtétem ikrekkel és éppen én is azért siettem dokihoz hogy adjon gyógyszert hogy megmaradjon a picuri :-)

Drukkolj nekem holnapra léci!!! :-))

Te mikor mész újra?

Hány hetes vagy most pontossan?

Ha van kedved agibela20@gmail.com írj beszélgethetünk :-)

2011. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi minden oké lesz.
2011. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne uzgulj, nem vagy egyedül! Én is baromira félek! Holnap megyek dokihoz. 6+3 leszek holnap. Hát meglátjuk.
2011. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) megnyugodtam. kedden megyek. ma 7+2 hetesek vagyunk. írd meg majd holnap mi lett!
2011. júl. 28. 13:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Nekem április végén volt vetélésem, most 5+3 vagyok. Én jövő héten megyek orvoshoz, de én is izgulok... Nem szeretném, hogy ez a baba is elmenjen. Görcsösen ne izgulj! Az nem baj, ha az emberben van egy kis félsz és nem éli bele magát, de ne izgulj! Minden rendben lesz!
2011. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hű, én is pont ma vagyok 7+2, én hétfőn voltam dokinál, akkor már volt szívhang, szintén nagyon bíztam benne, hogy lesz, nálad is lesz ;)
2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!