Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán voltam 5 hetes pocakos...

Szerdán voltam 5 hetes pocakos, vasárnapra beszéltem meg időpontot a dokival. Vajon lesz már szívhang, vagy még csak petezsákot fog látni? Ezen izgulok.

Figyelt kérdés
Én később szerettem volna hozzá menni, de mivel privi rendelője még nincs, ezért ügyeleti időben szokott fogadni a kórházban.
2008. nov. 6. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a 6-7 hét körül lehet hallani a szívhangot.
2008. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szívhang nem lesz, viszont petezsák igen. Én a 6. héten voltam és csak petezsák volt látható az embrió még nem. Ergó a szív sem volt látható...:-( A 9. héten viszont már igen.
2008. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 6 és fél hetesen voltam,ami elvileg 4 és fél hetes embrió, és még csak petezsák volt. Ha az utolsó menzi napjától vagy 5 hetes, akkor elvileg még csak 3 hetes az embriód, tehát szívhang még tuti nincs.:(
2008. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legalább lelkiekben fel tudok készülni rá... Majd a következőn talán meg lesz:)
2008. nov. 6. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen és 6 naposan már 3 mm volt a kicsi, és pulzált a szívcsöve.

Petezsákot tuti fog látni, és lehet, egy kis pöttyöt is benne.

Szívhang többnyire a 6-8. héten szokott lenni.

2008. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!