Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én izgulok ennyire, hogy...

Csak én izgulok ennyire, hogy legyen szívhang?

Figyelt kérdés
5 hetesen voltam, majd 8 hetesen kell visszamennem az orvoshoz, addigra már kellene lennie szívhangnak. Nem tudom miért, de bennem van egy kis félsz, amit hiába próbálok elkergetni, nem megy. Tudom, hogy nem szabadna ezen idegeskednem, de nem tudok neki parancsolni! normális ez?
2011. júl. 28. 12:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek! :)

kedves utolsó. az utolsó mensid 1. napjától számítvan vagy 7+2 vagy az orvos mást mondott? a méretek alapján vagy 7+2?

2011. júl. 28. 14:31
 12/18 anonim ***** válasza:
utolsó menzi alapján ma vagyok 7+2, hétfőn menzi alapján ugye 6+6 voltam, és az uh-n mért méretek szerint a baba 6+4-nek felel meg, de szerintem ennyi eltérés belefér, mert nem a legszuperebb uh-ja van a dokinak
2011. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen voltam először uh-on, amikor már volt szívhangja, majd most 9 hetesen a héten, de én így is annyira izgultam, hogy még meglegyen az a szívhang!

Én a két uh között sosem gondolok arra, hogy bármi baj lenne odabent, viszont, amikor megyek ultrahangra, akkor aznap mindig nagyon ideges vagyok, hogy minden rendben lesz e. Amikor meg beülök a székbe, szerintem a babám pulzusa és az enyém megegyezhet, már annyira izgulok mit fogok látni.

2011. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Úgy irigylem azokat,akik már hallották vagy látták a babájuknak dobogni a szívét! Az első terhességemnél sajnos ezt nem élhettem meg... Remélem most megfogom!

(aki ápr. végén vetélt)

2011. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem csak te izgulsz,én is!Elöször 5 hetesen voltam én is dokinál,volt petezsák 5mm-es embrióval de nem volt még szivpulzálás.Tegnap kellett visszamennem 8 hetesen,annyira izgultam hogy nem tudtam aludni és egésznap csak az órát néztem hogy mikor mehetek már a dokihoz,mikor behivott úgy remegett kezem lábam hogy alig tudtam felfeküdni a vizsgálóágyra.Mikor megláttam az uh-án az én picikémet és azt hogy milyen szépen dobog a szivecskéje már nem is tudtam a dokira figyelni úgy meghatódtam.A picikém már 15mm és gyönyörű .-)Én is azért izgulok ennyit mert már háromszor hallottam azt uh-án hogy nem dobog a picikéim szive,igaz mindhármat a 12.héten.
2011. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én 9 hetes voltam amikor először megállapították, hogy méhen belüli terhesség és hogy van szívhang. Előtte én is mindig erre gondoltam, de szerintem ne idegeskedj, próbálj megnyugodni, mert ezzel csak kikészíted magad! Biztos minden rendben lesz!

Boldog babavárást!


32+3 hetes kismama

2011. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. érzem, hogy minden okés lesz! mégis tartok kicsit. talán ez már életem végig bennem lesz, hogy mindig félteni fogom valami miatt! :$ de ez szerintem természetes anyai ösztön. ;) még egyszer köszönöm mindenkinek!
2011. júl. 28. 19:06
 18/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megy a drukk!!! :-)

Sajnos én is tudom, hogy milyen ha nincs a babának már szívhangja (12. héten halt el a babám), ezért minden UH előtt olyan idegbeteg állapotba vagyok, hogy az már gáz. Most vagyok 15+5 hetes, és még mindig végem van. Szerintem én csak akkor fogok megnyugodni, ha majd már a karomban tarthatom a gyermekem!!! Én megértek mindenkit, aki erre ráparázik, hiszen onnantól kezdve, hogy a kezében van a + teszt, és tudja,hogy egy új élet van a szíve alatt felerősödik a féltése, az aggódása a pocaklakó felé.

Én mindenkinek csak kitartást és boldog, gondtalan babavárást kívánok!

2011. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!