Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20 hétben vagyonk és szinte...

A 20 hétben vagyonk és szinte minden nap fáj a fejem, a halántéknál és a homlokomnál! nem magas a vérnyomásom! Mitől lehet ez? mindenkinek boldog babavárást!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomás is lehet, nem csak magas. Vagy esetleg a vércukrod rendetlenkedik. Nézték mostanában? Ha voltál védőnőnél, a vérnyomásodat megmérte, gondolom. Ha nem, menj el és meg fogja! A 2. nagy vérképet nekem 24. hét körül csinálták, az még neked kicsit odébb van. Esetleg érdemes lenne a dokidat megkérdezni erről.

Minden jót és boldog babavárást neked is!

28 hetes kismama

2008. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen most voltam minden rendben volt a haematokritom és a haemoglobinom alacsonyabb de arra szedem a ferro-folgammát napi 2-őt és mellette az elevitet!Mégis lehet ez vérszegénység?
2008. ápr. 21. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. héten fájt folyamatosan. ÉN alapból is kicsit vérszegény vagyok, így nem lepett meg amikor az első vérvizsgálat után vasat akartak felírni. Elfelejtették, és kis idő múlva kezdődtek a fejfájások. Nem dura éles fájdalom volt, hanem 3 napig jelen lévő és tompa. 2. nap vettem vasat és fejfájáscsillapítót, két este egymás után vennem kellett be a fájdalomcsillapítóból, de a 4. napon aztán elmúlt, és nem ébredtem azzal többet. Én így most szedem a terhesvitamint és a vasat is pluszba minden nap. Ez segít, bár a véreredményem még nem tudom mit változott azóta!
2008. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!