Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már nem vagyok terhes, vagy...

Már nem vagyok terhes, vagy most mi van?

Figyelt kérdés

A héten kedden tudtam meg,hogy 5 hetes terhes vagyok és az orvos azt mondta hogy még annyira az elején vagyok hogy akár

felszívódhat a baba,mert csak a petezsák látszott az UHn.Előtte is meg utánna még 2 nappal is éreztem a babát:feszült a hasam meg éreztem hogy ott van,állandóan éhes voltam és fájt a mellem meg a mellbimbóm és meló közbe is szédültem néha és mindíg olyan fáradt voltam mint aki 1hete nem aludt.Most viszont ezek közül semmi!! csütörtöktől kezdve enyhültek a tünetek most már csak a cicim fáj 1 kicsit de már nem úgy és reggel óta van egy kis barnás folyásom.Ez mit jelent??

2 hét múlva kell csak megint UHra mennem.


2008. ápr. 20. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy holnap reggel menj el egy nőgyógyászhoz!(Nem érdekes,hogy mikorra hívott vissza,max megnyugtat,hogy minden rendben van.)Barnás és rózsaszínes folyással amint lehet dokihoz kell menni!De a tünetek elmaradása nem azt jelenti,hogy nincs ott a baba,csak a szervezeted hamarabb alkalmazkodik az új hormonális rendhez.
2008. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A tünetek változhatnak, vannak időszakok, amikor érzed, van olyan, hogy nem! DE a barnás folyás nem játék, lehet, hogy nem gond, azért mindenképpen fel kellene keresned a dokit minél hamarabb! Inkább feleslegesen, mint későn!

Minden jót!

34 hetes kismama

2008. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz!!!Nekem is volt barnás folyásom,gyogyszert is kaptam rá.Egyik nap nekem is elmultak a tüneteim 8hetes voltam.Sajnos elhalt a magzat.Tehát irány a doki,szoritok.
2008. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maga a barnás folyás nem feltétlen jelent bajt, lehet "mensisidőben" vagy. De jobb megmutatni a dokinak, nézzen meg, mert lehet a vetélés jele is sajna.

A tünetek nekem is egyik napról a másikra maradtak el, de nem lett semmi baj. Ez jön-megy, ettől még nem kell megilyedni. Nehéz az első 16 hét ebből a szempontból, de utána már jobb lesz, ha mozog a baba.

Nyugi, és menj dokihoz, ne izgulj, nem lesz baj.

Drukkolunk

2008. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem volt már vetélésem sajnos a barnás fojással kezdödött ,De ha elmész orvoshoz ir fel neked tabletát a nevére már nem emlékszem és szigoru pihenés.Ha be tartod amit mond akkor nem lesz semmi gond.
2008. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!