Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek felszedni a...

Mikor kezdtétek felszedni a mamihusit?

Figyelt kérdés
A várandósságom elején tartok, 11. hét, és én speciel fogytam 2 kilót is. Az érdekelne, hogy mikor van az, amikor hirtelen, ugrásszerűen megnövekszik az étvágy a terhesség során, és mikor látszik ez meg. Én nem szeretnék túl sokat hízni a várandósság alatt, mert amúgy sem vagyok nádszál vékony (bár voltam az is), és a szülés után minél hamarabb le szeretném adni a mamahusit, amit ugye túl nagy feleslegből nehezen lehet.
2012. máj. 2. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ez annyira változó... 7 kilót híztam, előtte is vékony voltam, csak a hasam nőtt. Kívánós is voltam, nem tudom mikortól, de nem kell megenni mindent, amit meglátsz, és ennyi. A 14. hétig én is csak fogytam.


38 hetes kismama

2012. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez változó. Én a 16. hét körül kezdtem hízni, és összesen 14 kg-ot szedtem fel. Mondjuk én nagyon vékony voltam, 43 kg-mal kezdtem a terhességet, azért is jött fel ennyi gondolom, mert azért nem ettem olyan sokat, de a terhesség alatt elég hízékonnyá váltam, ami korábban nem volt jellemző rám. Szülés után pár hónappal le is ment minden, pedig nem tettem érte semmit, sőt még örültem is, hogy végre van mit fogni rajtam, de hát ilyen az alkatom.
2012. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Változó:lányommal összesen 9 kg-t híztam, ebből a fele kb. az utólsó 2 hónapban jött rám.

A fiammal is hasonlóan indult, 26 hetesen jrtam plusz 5 kilónál, de akkor elkezdtek ijesztgetni,hogy túl sovány vagyok, és kicsi a baba, erre egész nap nassolgattam, szülésre lett plusz 15 kg (75 kg!), és a gyerek mégis 3 kg lett.Most 16 hetes vagyok, és van rajtam plusz 2 kg., de én úgy tudom, félidőtől kezdődik az igazi növekedés a gyereknél, és akkortól ugrik meg a súly látványosan, erre számíts!

2012. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha nem hyzpl, a baba elveszi, ami kell neki. Plűáe, ha van túlsúlyod is. Ha a baba korának megfelelő, nincs gond.

Én olyan 18. hét körül kezdtem felszedni a kilókat, 23-ra 3-4 lett. Csak akkor lett egy nagy problémám, megműtöttek, le is ment mind. Egy hete itthon vagyok, 2 már visszajött.

Tehát 25 hetesen van rajtam + 2 kiló, de ez, ha úgy vesszók szinte csak a babák... (Ikreim lesznek).

2012. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!