Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti hogy készítitek...

Kismamák ti hogy készítitek el a málna levélteát és mikortól kezdtétek inni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :)
2012. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én úgy főztem mint a sima teát..és cukorral ittam mert próbáltam anélkül de nagyon rossz volt...nekem bejött...38.héttől ittam...igaz ráhúztam 6 napot...bár szerintem nem..mert a 4d -s dátum volt a jó..de 20 perc alatt megszültem..
2012. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 36. héttől ajánlatos, eleinte napi 1-2 csésze, majd az utolsó héttől ihatod liter számra!
2012. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
ember! 2.! olyan nincs hogy 20 perc alatt megszülsz!!! Hülyeséget ne írj már!
2012. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Forró vízzel leöntöttem, mézzel ízesítettem. A 36. héttől ittam, aztán végül lószart se ért: 30 órás vajúdás után megcsászároztak - csak bő 2 ujjnyira tágultam ki, oxitocyntól meg fájásgyenge lettem. A gyerek nem volt behelyezkedve rendesen, arccal fölfelé volt. Ha lesz még egy gyerek, tuti nem iszom ezt a teát, mert nekem nem használt.
2012. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne,hogy megszült 20 perc alatt ? Nyílván nem a vajudással egybe vette,hanem magára a kitolásra! Persze,hogy lehet! :-))))
2012. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen,6. úgy volt...a kitolásra gondoltam..mivel a tágulást hívják vajúdásnak...

de asszem többet ide se írok...csak ugatni tudják az embert...

kedves 3.. te meg már csak tudod...biztos ott voltál mi????

2012. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi...4.es...
2012. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!