Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma toltottem a 36. hetet es...

Ma toltottem a 36. hetet es szeretnem elkezdeni a malna level tea ivasat. Hogyan keszeitsek el egy cseszevel? Melegen szeretnem inni nem hidegen. Mindegy hogy mikor iszom? Reggel vagy napkozben? Ehgyomorra vagy kaja utan? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy mikor iszod. Én napi 2 csészével ittam, forralt vízzel öntsd le a filtert, vagy ha nem filterest vettél, akkor egy teáskanálnyit tegyél a bögrébe, öntsd rá a vizet, 5 perc után szűrd le és ihatod. Én cukrot is tettem bele. De egyébként nekem semmit nem használt.
2009. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindegy mikor iszod. Én napi 2 csészével ittam, forralt vízzel öntsd le a nem filterest, akkor 1-2 teáskanálnyit tegyél a bögrébe, öntsd rá a vizet,lefedve 30 percig állni kell hagyni. Majd szűrd át hogy az apró levelek ne legyenek ott. Én ízesítettem cukorral és citromlével is.Én is csak melegen iszom meg a teát.

Szerintem nekem használt. Én mellette használtam homeopátiás bogyókat is

2009. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én teatojásba teszem a kb. egy evőkanálnyi málnalevelet és kb.fél literes bögrébe ráöntöm a forróvízet, így nem kell szűrögetni.Reggel-este egy ilyen bögrével iszok, egyébként ízesítetlenűl is jó ízű tea szerintem.


Tapasztalatom még nincs első babát várom, majd meglátjuk, az esélyt megadom ártani biztos nem árt!:-)

36+3 Kismama

2009. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!