Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevélteát mikortól lehet...

Málnalevélteát mikortól lehet inni? Tapasztalatok, aki kipróbálta? 28 hetes pocakos vagyok

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem már most ihatod! Én anno a 36. héten kezdtem. Mindenki dicsérte, hogy milyen jó, milyen könnyú lesz tőle szülni, stb. Hát lehet, hogy velem volt baj, de nálam nem vált be. Reggel és este ittam mindig egy bögréve. És a végén nehezen tágultam, 36 órát vajúdtam és császár lett.

2009. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nekem még nincs tapasztalatom,nekem is a védönöm azt tanácsolta,hogy a 36-ik héttöl kezdhetem.

Hát én is csak jót hallottam róla,kíváncsi vagyok.

Üdv;32 hetes kismama

2009. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, csak a 34.héttől lehet inni, pont azért mert lazít.

Hát ezt nem lehet ugye vizsgálni,hogy azért lett e könnyű a szülés mert fogyasztottam (hiszen azt már nem tudom meg mi lett volna anélkül:))

de én a 34.héttől ittam este és reggel jó nagy evőkanál forrázatot, és 5 óra volt az egész szülésem!:)

Intenzív volt, de nagyon örültem/örülök,hogy ilyen gyorsan lezajlott.

Első gyermek és 29 éves vagyok.

2009. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. A 36. héttől szabad inni. Én napi 2 bögrével ittam, de nekem nem segített. Nagyon lassan tágultam, 16 óra vajúdás után szültem.

Üdv, 5,5 hónapos kislány anyukája

2009. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most még ne idd, nehogy túl jó hatással legyen rád, és véletlen beinduljon előbb a szülésed.

Én 36.héttől ittam, napi két bögrével (1 bögrébe 1 teáskanál fű), és 2 óra alatt lezajlott a szülésem. Nem tudom, hogy nélküle is ilyen gyorsan ment volna.

Érdemes inni szerintem, ártani nem árt, legfeljebb használ és még finom is :)

Üdv

2009. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm ,szerintem kipróbálom ártani nem árt:-)
2009. jan. 10. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
azt a szülés várható időpontja előtt 2-3 héttel kell. felkészíti a méhet a szülésre. szerintem korai
2009. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!