Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek el összerakni...

Mikor kezdtétek el összerakni a kórházba a dolgokat és mit vigyek? Mikor vettetek meg minden dolgot a babának pl. ülés az autóba, stb. A 32. héten még nem korai?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 20:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia.Szerintem ezen a heten már nyugodtan,főleg magadnak elkezdhetsz vásárolgatni..inkább legyen keszenlétben,minthogy semmid sincs.En pl rossmanban vettem ilyen gumibugyit(eldobható,egyenméeret,egyszerhasználatos)kb 800ft es nem kell vesződni a mosással.szerintem a babykocsit míg kórházban vagytok is meglehet venni van időtok meg csak legfontosabbat vegyétek meg.Üdv
2012. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Boldog babavárást:)
2012. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 15. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, a kórházi csomagot már össze lehet állítani. Én ha jól emlékszem, akkor a babaszobát készre a 35. héten csináltam meg, de a 32. héten már biztos megvolt a babakocsi, az autós ülés, és minden, ami az elején kellhet. Nem hagytam semmit az utolsó pillanatra.
2012. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi a babakocsit már a 18. héten megvettük, a többi is kész volt a 28. hétre, minden (komplett babaszoba, tisztálkodási szerek stb). Azóta csak ruhát, játékot veszünk, ha meglátunk valami szépet.


36 hetes km

2012. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem elsö baba lesz.Tudom hogy hülyeség,de nem féltetek babonábol?
2012. ápr. 16. 07:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a 31.hétig dolgoztam, a 32.től kezdtem vásárolgatni, amikor már otthon voltam. A kórházi dolgokat jó összerakni, mert én a 26.héten bent töltöttem 2 éjszakát görcsölés miatt, a férjem azt sem tudta mit hol talál:).
2012. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm sajnos a múlt héten 31 hétre megszült, még semmi nem volt összekészítve, nem számított rá senki... Szerencsére a kislány jól van :-) ha időd engedi összekészíthetsz mindent, de azért a babuci maradjon még a helyén egy darabig !
2012. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is első baba és 28 hetesen raktam össze a kiságyat, aztán 30 hetesen megvettük a babakocsit. Múlt héten meg a hordozót. Szerintem lassan készülődhetsz én nem foglalkoztam a babonával, mert ha ne adj Isten bármi is történik ki pakol össze? Ki rendezi el. Én az a fajta vagyok, aki szereti ha minden rendben van. Most 35 hetes vagyok a héten teljesen összepakolom a kórházi táskát, kimosom a kis ruhákat stb. Jah és hogy mit vigyél? Hát ez kórháza válogatja. Én amit viszek: 2 nagy törcsi, 2 kicsi, 2 pár papucs, egy hálóing, tisztálkodó szerek,gyermekágyas betét, köntös, evőeszköz, pohár, szalvéta, WC papír, zsebkendő. Eddig ennyi nem akarok olyan nagy pakkal menni. Csak a szükségesek. Szóval szerintem nem korai. Boldog baba várást! :)
2012. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7.vagyok. Kórházba: 2 papucs, törülköző, wc papír, több tekercs, mert én azt raktam az űlőkére is, evőeszköz, pohár, szalvéta, eldobható bugyi, betét, ha nem adnak, hálóing, később szabadidő ruha is jó,telefon, töltő, melltartóbetét, ha hirtelen sok tejed lenne, a szüléshez víz, szőlőcukor
2012. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!