Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek el összerakni...

Mikor kezdtétek el összerakni a kórházba a dolgokat és mit vigyek? Mikor vettetek meg minden dolgot a babának pl. ülés az autóba, stb. A 32. héten még nem korai?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem korai, mert bármi közbejöhet (de ne jöjjön). Én még az előző terhességemből kifolyolag hamarabb elkészítettem, mert mi se voltunk felkészülve rá (sajnos nekünk a 22 héten halva született). Most mindent elkezdtem elkészíteni. Megvéve csak a tisztálkodási szerei nincsenek csak a a babának, meg az autósülés (párom most vesz egy autót, mert eddig egy vartburgunk volt és nem lehet bekötni majd a kicsit). A babaszobát nővérem élettársa törpökkel kifestette, ahol a kicsi gyerekágya lesz.

Meg azért is jó, ha most elkészíted, mert le lesz róla a gond, később meg ha neked is nagy a pocid te is nehezen tudsz majd vásárolni menni.

Neked is jó babavárást!!!

(29hetes kismama)

2012. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan készülődhetsz! Ha jól emlékszem 32-33. hétre megvolt minden. Én a kislányommal a 35. hétre összeraktam a kórházi csomagot. Én több hálóinget vittem, mert hát ki tudja, meg vittem a kicsinek is ruhát és pelust, nálunk 3db-ot adtak naponta. A szoba a 37-38. héten lett kész.
2012. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)nagyon rendesek vagytok :)
2012. ápr. 16. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!