Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen korai lenne még...

33 hetesen korai lenne még átmosni, vasalni a kisruhákat?

Figyelt kérdés
Még költözés elott állunk és úgy néz ki hogy az utolsó pillanatban tudunk majd költözni , viszont akkor már se időm se kedvem nem lesz/lenne mosni, vasalni. Szóval arra gondoltam hogy most megcsinálom, beteszem zsákba és úgy dobozba. Vagy így nem jó?
2012. ápr. 9. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kimoshatod. Inkább tedd el így, mert később se időd. se energiád nem lesz. Ha meg mégis korábban jönne a baba,akkor nem fogod tudni megcsinálni. Így porolódni, koszolódni se fog költözéskor. Ráírod a dobozra,hogy baba ruhák és kész. Túl vagy legalább rajta.
2012. ápr. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld nyugodtan, nem korai. :-) Nekem a 25. héten kész volt mindez, pedig nem is első, hanem harmadik babó. De a végén nekem is kevesebb energiám szokott lenni, így inkább igyekeztem mindennel elkészülni.
2012. ápr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kb.ennyi idősen kezdtem.
2012. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is erősen gondolkodom rajta, nálunk meg felújítás alatt áll a szoba, és minden összevissza van, de mire visszaköltözünk leszek vagy 37 hetes, akkor meg lehet már teli lesz a hócipőm... :-)


33 hkm

2012. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor hajrá :) belekezdek, legalább ez kész lesz :))
2012. ápr. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!