Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már megfordult fejvégűbe a...

Már megfordult fejvégűbe a babám, nem korai? (25 hkm)

Figyelt kérdés
Ennek van bármilyen hátránya, veszélye? Kiscsaj amúgy és elég jó húsban van állítólag:)
2012. ápr. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nemigen van jelentősége a fekvésnek, bármikor átfordulhat Az én kisfiam is fejvégű volt a 26. héten, aztán mikor legközelebb nézték a 29. héten, már medencevégű volt, és úgy alakult, hogy az is maradt, és császár lett

De barátnőmnek is így volt, de az ő babája végül is a 34. hét körül visszafordult fejvégűbe.

2012. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szülésig még akárhányszor foroghat ide-oda.


Amúgy az enyémek is korán behelyezkedtek, annyi volt, hogy gyógytornára kellett járnunk az elején, mert a nyakuk bemerevedett és a fejük félre állt kissé. De ezt még csak hátránynak sem nevezném, nem hogy veszélynek. Hamar rendbe jött nekik.

2012. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oh, lehet, hogy mire kiértél az ultrahangról már máshogy feküdt... :) De egyébként ha végig úgy marad, akkor is tökéletes. :)


35 hkm

2012. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam a 21.héten fordult meg és úgy is maradt.

Semmi gond nem volt utána és szülés után sem.

Nekem azt mondta akkor a doki, hogy tankönyv szerint a 20-25.hetek között szoktak befordulni, s van, aki úgy marad, de van, aki még pörren kicsit.. Úgyhogy akkor én is megnyugodtam. (addig meg azt hittem, hogy úúristen máris befodult? Remélem nem fogok koraszülni..)


A babám már 6 hónapos egyébként és teljesen egészséges.

2012. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, mentek a kezek

akkor ha így marad az sem korai ezek szerint, de ha még forog kettőt, az is benne van a pakliban:)

köszi

2012. ápr. 6. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!