Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes+ 2naposan azt mondta...

13 hetes+ 2naposan azt mondta az orvos, hogy úgy néz ki fiú lesz. Igaza lehet vagy ilynekor még túl korai?

Figyelt kérdés
A peteérés napján pont együtt voltunk, ha ez számít. Kienk mennyire jött be az ilyen korai "megállapítás"?
2012. márc. 23. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A www.bertengo.com-on, megnézheted, ha hiszel benne, hogy milyen nemű lesz a babád. Írd meg, hogy mi jött ki neked. Nekem bejött, fiam lett.
2012. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fiút elvileg könnyebb megállapítani, mivel ott a fütyi, de persze a tévedés lehetősége mindig ott van.
2012. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekünk 12 hetesen jósoltak lányt, utána a 16. héten megerősítették. Tényleg lány lett. :)

De a 12 hetes uh-nak még nem hittem! Nem éltem bele magam előre.

Mi csak peteérés előtt voltunk együtt 2-3 nappal.

2012. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire merte biztosra mondani, illetve mi látszik az uh-on. Barátnőmnél sikerült egy annyira jó felvételt elkapni, hogy le sem tagadhatta a kukit.:) Nekem viszont (a héten voltam, szintén 13.) azt mondta, hogy mivel lát ott "vmit", gyanús, hogy fiú, de inkább nem bocsátkozik jóslatokba, mert az én esetemhez hasonlónál volt már, hogy kiderült, mégiscsak lány.. Nekem már van egy kisfiam, egy fokkal izgalmasabb lenne, ha kiscsaj jönne, de azért nem rágom le a körmöm a 18. hétig, hogy mégis akkor mi.:) Majd írd meg esetleg, ha már tuti, kíváncsi vagyok!
2012. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!


Megnéztem, az első gyerkőcömnél nem jött be. Ő kisfiú és ott kislányt írnak. :) Hát most fiút írt, kíváncsi vagyok. :)

2012. márc. 23. 19:58
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!


Azt mondta, hogy ilyen korán még nem biztos, változhat, de úgy látja van ott valami kis pöcök. :)

2012. márc. 23. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetesen 70%ra mondtak lányt, pár nap és megyünk a 18 hetesre; amint kiderül megírom :D
2012. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ez a kínai naptár a bertengo-n elég érdekes, ha jobban megnézed pl., ha 21 éves lennél és nem januárban jön össze a kicsi, hanem bármikor máskor, akkor mindig lány...ezek szerint 21 évesen csak lányt lehet szülni; kivéve ha januárban fogansz meg...hmmm :D
2012. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 11 hetes uh-on mondták, hogy kisfiú, az is lett. Második babánál csak a 24.hétben látszódott 4d-s uh-on, hogy kislány.

Boldog babavárást!

2012. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ia a 12 héten teljesen látszodott a kukac. Aztán a 20 hetin meg már teljesen egyértelmű fütyis lesz.:))
2012. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!