Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan km/rajtam...

Van még itt olyan km/rajtam kívül/ aki 2012 júliusban szül? Beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat? Kisfiú vagy kislány lesz? Hol fogtok szülni,hogyan? Féltek? Mi lesz a baba neve? Van fogadott orvos/szülésznő?

Minden érdekel :)

Várom a válaszokat!



2012. ápr. 26. 13:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: van fogadott orvosom és szülésznőm is. Nekem mindegy hogyan szülünk, csak egészséges legyen ő is és én is. Jövő héten nst és elkezdem szedni a homeopátiás golyókat, amit terveim szerint a szülés alatt is fogok.
2012. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne,mármint a homeo golyó téma. Mit kezdesz el szedni? És az mire való? Valakinek van ebben már tapasztalata? Én még nem próbáltam,csak a málnalevélteát,de az borzalom volt,abba is hagytam :)
2012. jún. 1. 14:34
 33/40 anonim válasza:
Mire szeditek a homeopátiás bogyókat? 34hkm
2012. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Én a szülésznőmmel egyeztettem, homeopátia ügyben, gyógyszertárakban van kis füzet, várandósoknak kimondottan, különböző problémákra milyen homeopátiás szerek alkalmazhatóak. Én már régebben is szedtem ezeket, van némi tapasztalatom, szerintem kérjétek ki azért védőnő/szülésznő/orvos tanácsát, de a kismamablog.hu-n is van fent javaslat. Én a Caulophylum-ot szedem jövő héttől. A szülésznőm nagyon dicsérte az alkalmazásukat, hinni is kell benne és a szedés és tárolás szabályait betartani. Ha valaki elkezdi 37. héten akkor a szülés alatt is jól hatnak, ott többféle alkalmazható szer van, attól függően, hogy halad a vajúdás. Ezek segítik a méhszáj felpuhulását, nyílását, a fájások rendeződését, vérzést csökkentenek és szülés után a tejbelövelést tejtermelést is lehet serkenteni velük, mindenre megvan a speciális szer.

35 hetes kismama

2012. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
Köszönöm az infókat. Utána fogok nézni+kérdezni. :) 34 hetes kislány anyukája
2012. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok, bocsi, hogy csak most kapcsolódok be!

Én július 17-re vagyok kiírva, kislány lesz és türelmetlenül várom az utolsó heteket!:) Én jól érzem magam, csak ritkán dagad a lábam. Sajna cukros lettem, szóval diétáznom kell, de nem is bánom, mert össze-vissza ennék alapból. Fogadott dokim van, szülésznőm nincs.

Nektek hogy telik egy napotok? Már bepakoltátok a kórházi cuccokat?

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!:)

2012. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Én július 15-kére várom a babát, lány lesz, még a nevét nem mondom meg . Ez a második baba , egy kicsit későn jött, 10 évre rá a tesijétől, szinte csoda, de nagyon vártuk. Én egy kicsit öreg mami vagyok, 39, és ilyenkor már minden másabb, ne mondjam hogy annyira nyom a manó hogy bepisilek, minden fél órába, és most is csak azért keltem fel mert át kellett csomagoljam magam , száraz pelusra. Na nem akarlak megijeszteni de ilyen is van. Kivánok neked minden jót. Szia.
2012. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Hogy vagytok km-k? Írjatok mi történt veletek,hogy bírjátok az utolsó heteket? Esetleg van aki már babázik? :)

Én azt veszem észre hogy sokkal türelmetlenebb vagyok a kislányommal, hamarabb kiakaszt. Ezenkívül a folytonos vizesedés is kikészít,viszont most beszereztem egy szopi/km párnát,így kényelmesebben alszom éjjel,és a lábam sem olyan dagi reggelre.

2012. jún. 13. 13:53
 39/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Az az igazság,h én csak augusztus 23.-án szülök,de ha nem gond írok:-)

Második babám lesz,az első kislány(19hónapos),ő is az lesz sokszor megerősítették.Sőt 100%-ra megállapították mert sajna csinálni kellett magzatvíz-mintavételt mert a pici agyában 5mm-es cisztát találtak,és ami azóta szerencsére fel is szívódott.A Sote 1-en fogok szülni,fogadott orvossal.Az első babám császárral született,úgy néz ki a második is azzal fog a világra jönni.48kg-ról indultam,most 56kg vagyok,és nagyon jól érzem magam,némi derékfájást leszámítva.Eddig csak egyszer vizesedett be kicsit a lábam,de nem volt vészes.Sokat mozgok..Remélem veled is minden rendben van,kedves Kérdező.

2012. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi újság?
2013. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!