Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan km/rajtam...

Van még itt olyan km/rajtam kívül/ aki 2012 júliusban szül? Beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat? Kisfiú vagy kislány lesz? Hol fogtok szülni,hogyan? Féltek? Mi lesz a baba neve? Van fogadott orvos/szülésznő?

Minden érdekel :)

Várom a válaszokat!



2012. ápr. 26. 13:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Szia! Én júli 12 re vagyok kiírva, épp ma töltöm a 29. hetet:) Én teljesen jól érzem magam, bár rengeteget alszom, és egyre több mindenem fáj. kisfiam lesz, Angliában élünk, így itt fogok szülni vízben :) A baba neve Drew lesz, apuka nem magyar, és nincs fogadott szülésznőm, itt automatikusan van egy rám kijelölt szülésznő, és teljesen ingyenes:) Te?
2012. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júli 22-re vagyok kiírva, de az utolsó UH szerint júli 17. Első baba, kisfiú lesz és Ádámnak fogják hívni. Az Uzsoki kórházban fogok szülni, nincs fogadott orvosom, se szülésznőm és nem is lesz. A szüléstől nem félek és egyenlőre nem is izgulok. Igyekszem teljesen pozitívan hozzállni a dologhoz. "Bemegyek és kipottyantom" :D Egyébként minden rendben van, rengeteget mozog a babám. :) A hasnövekedés is rendesen beindult, 1-2 naponta nő 1 cm-ert, emiatt nagyon feszül a hasam, ami kellemetlen egy kicsit. Minden leletem jó, 2 hét múlva megyek UH-ra, amit nagyon várok.

Te, hogy vagy? Mesélj te is egy kicsit. :)

Üdv: 28+2 hkm

2012. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

èn Juli 5-re vagyok kiírva.

második baba, kislányom 1,5 éves így rendesen megvagyok tornáztatva minden nap.


èn németországban fogok szülni ahol lányomat is. szuper volt minden, kis szülészet napi 3 szülés átlagban. mivel lányom gyorsan jött így a legkisebb szülöszobát kaptam annak idején, de most is azt fogom kérni, mert szerintem szuper volt.

Lányom lesz neve nincs még, habár vannak gondolataink mi is lesz.


itt lehet fogadni mindent kb 1000€ körül van , rendesen számlára, de én nem fogok, söt itt nem is divat, még senkitöl sem hallottam.

Lányomnál nem kértem külön szobát, mert akkor nem akartam egyedül maradni. (itt csak pár barátaink vannak, így látogatóm csak a férjem volt) most fogok, mert a lányom tuti ott lesz velünk egész nap.


ja még annyit hogy 2 héttel a kiírt idö elött költözünk, szóval nem lesz gyerekjáték.


és te?

2012. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Szia!Én júli 20-ra vagyok kiirva,kislány lesz!Noémi lesz a neve.Jól vagyunk,babám rengeteget mozog.Elég lent érzem,ami kicsit aggaszt,nem tudom hogy ilyenkor hol is kellene érezni,mert első baba.Olyan,mintha ki akarna pottyanni!:) Ti nem éreztek ilyet?Üdv!
2012. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
első vagyok: nem félek amúgy egyáltalán, inkább már ott lennék nagyon:)
2012. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Első baba lesz? Fogalmam sincs milyen lehet a vízben szülés,de biztos nem rossz. A Drew szép név,de nekem egyből lány jutott róla eszembe,miért?! /Drew Barrymore talán?/

20. héten azt mondták fiam lesz,azóta nem mutatta magát a drágám,jövő héten megyek UH-ra,remélem megerősítik ezt,és kis Balázsunk lesz :) 2.gyerek lesz,már van egy 22 hónapos kislányom,Eleonóra.

Nekem estére már látszik a zokni helye/kicsit vizesedik a lábam/,néha fáj itt-ott,ennek ellenére +5,6 kg van rajtam. Te hogy állsz a hízással?

2012. ápr. 26. 13:46
 7/40 anonim ***** válasza:
1. vagyok megint: utolsónak megy: nekem is feszít alul, szerintem ez azért van, mert befordult:)
2012. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Én +6-7 kg-nál járok. Mikorra vagy kiírva és hol szülsz?

Üdv: 2. válaszoló

2012. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
1 vagyok megint, 7kgnál tartok sajnos :( Drew unisex név, nem elterjedt, ezért szerintem mindenkinek csak Drew Berrimoore fog róla beugrani, de ez az egyetlen név, ami mindkettőnknek tetszett:) Még én sem szültem vízben, de nagyon jókat hallok róla, kíváncsian várom:)
2012. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Második,de jó neked, én már előre félek,mert az első igaz 6 óra alatt meglett, azért fájt :D De szép csendben megszültem, nem vagyok az a hisztis,kiabálós fajta :) Szép az Ádám név,tetszik :) És Te hogy állsz a kilókkal?

Jah,én júli 8-ra vagyok kiírva,nem tudom mi okból,mikor az utolsó menzeszem Okt.2?

2012. ápr. 26. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!