Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan km/rajtam...

Van még itt olyan km/rajtam kívül/ aki 2012 júliusban szül? Beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat? Kisfiú vagy kislány lesz? Hol fogtok szülni,hogyan? Féltek? Mi lesz a baba neve? Van fogadott orvos/szülésznő?

Minden érdekel :)

Várom a válaszokat!



2012. ápr. 26. 13:25
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Én is lent érzem a babát,néha szó szerint mintha rúgdalná a húgyhólyagomat,bárhogy is fekszik,nem épp a legjobb :) Főleg éjjel,annyit kepeszt... Nektek is? A lányom éjjel ügyesen aludt,ebből is gondolom hogy most nem lány van odabennt :) Voltatok a 30. hetes Uh-on,kinek mit mondtak? Én jövő héten megyek,már nagyon várom!
2012. ápr. 26. 13:57
 12/40 A kérdező kommentje:

Van aki M.o.-on szül? Hol?

Én Fehérváron.

3.-nak,kitartás, tudom milyen egész nap talpon lenni,és rohanni a gyerek után, az enyém már 22 hónapos és nem tud megülni a seggén :D

2012. ápr. 26. 14:00
 13/40 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Idekint sajnos csak 2db UH van összesen a 40 hét alatt, 12. hét és 20.hét, úgyhogy innentől már csak a szülést várom... Ha okt.2-án menstruáltál utoljára akkor jól számolták a 40 hetet, és tényleg 8-ára vagy kiírva :) Te hogy számoltad?
2012. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
[link] - eszerint 9.-e lenne
2012. ápr. 26. 14:04
 15/40 A kérdező kommentje:
Csak 2 UH? Az nem kevés? ÉS kihez tudsz fordulni ha a 20 hét után valamit nem érzel rendben? És mikor mondják meg hogy fiú vagy lány van a hasadban? Ilyen korán még előfordul hogy tévedhetnek,nem?
2012. ápr. 26. 14:07
 16/40 anonim ***** válasza:
4-ik vagyok.És sem Magyarországon szülök,én vajdasági vagyok.Nekünk 2x mondták eddig hogy lány lesz,de egyszer sem tudták 100%-ra rámondani.Szégyenlős a kis drágám.Akkor szerintetek nem baj,hogy egészen lent érzem a babámat?Tényleg olyan,mintha ki akarna esni.Ti is lent érzitek?Rajtam már +8kg van,de meg sem látszik,mivel 50kg-mal kezdtem.
2012. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Biztosan elnézték a napot, olyan sok szám van abbana táblázatban. :) 1 nap meg nem számít.

Már megírtam, hogy +6-7 kg-nál játok. Most indult be igazán. Úgy tudom, hogy a 6-7. hónapban jön fel a legtöbb kiló. Szerintem még jól állok.

A szüléshez pedig mindenféleképpen állj pozitívan, mind1 hogy milyen élmény volt az első. Szerintem sokat számít a hozzáállás. Aztán majd kiderül, hogy igaz e amit gondolok. :)

Üdv: 2. válaszoló

2012. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

3-ik vagyok


nem hisztis a lányod kérdezö? mert az enyém komolyan a dackorszak közepén van, és ráadásul elsön lakunk, a mosókonyha a pincében, már utálok kimozdulni is, de minden nap kell a gyerek miatt.


elsönek:

azért jól gondold meg ezt a vízben szülést, habár én mindig idgenkedtem töle (pedig verseszerüen úsztam 5 évig). itt a korház látogatáson közölték is hogy csak az akarjon vízben szülni aki igazán felkészült, mert nem leányálom söt, elég kényelmetlen is, mert minden csúszik, nehéz megkapaszkodni, a férj nem nagyon tudja a kezedet fogni, nincs ctg a hasadon stb... így inkáb b azt javasolják a vajúdáskor fekügyenek bele, de szülni csak a nagyon felkészülteket enegedik. plussz mindenképpen kell HIV vizsgálat hozzá. (habár nálunk azt hiszem ingyenes)

2012. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
dehogynem hisztis,mindenre a válasz :nem! Főleg ha evésről van szó... Nah felkelt, már kiabál :D "anyaaaaa,sziaaa!" Megyek,majd jövök valamikor
2012. ápr. 26. 14:17
 20/40 anonim ***** válasza:

első vagyok: Szerintem is kevés a 2, akármi van a kórházba kell mennem. a 20. heti UH-on megmondták, hogy kisfiú, beledugta a kukacot a képernyőbe, elég egyértelmű volt:)

Vízben szülés: hát igazából én egy dúlával beszéltem erről nagyon sokat, és ő pedig 100%ban ajánlja, mert, hogy megkönnyíti a szülést stb. :) Idekint apuka is bent van a medencében és hátulról fog, támaszt, a HIV tesztet pedig már az első vérvételemkor automatikusan megcsinálták, bele is írták az eredményt a kiskönyvembe. Igazából senki sem tud eltántorítani, én már alig várom, hogy kipróbálhassam:)

2012. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!