Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan km/rajtam...

Van még itt olyan km/rajtam kívül/ aki 2012 júliusban szül? Beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat? Kisfiú vagy kislány lesz? Hol fogtok szülni,hogyan? Féltek? Mi lesz a baba neve? Van fogadott orvos/szülésznő?

Minden érdekel :)

Várom a válaszokat!



2012. ápr. 26. 13:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

hú akkor a vízben szülés neked való.

habár el sem tudnám képzelni hogy a férjem is abban a mocsokba üljön velem. mert hát ugye a szülés minden csak nem szép. habár lelki része lehet de a kinézete bizony csúnya. nekem egy óriási hasmenésem volt minden kijött belölem a vajúdás közben, de éreztem az egyik nyomásnál hogy valami aprócska becsúszott amit a bába rögtön cserélt is, de a vízben....


na jó nem akarlak lebeszélni neked való mert te annyira akarod.


bejelntkeztetek már a korházba?

2012. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok! mi július 10 re vagyunk kiírva, de megbeszéltük a babával hogy júli 8.án szülessen, mert eddig minden ehhez a dátumhoz köthető.első babám Zsombornak fogják hívni, Győrben fogok szülni, nincs fogadott szülőorvosom. nem félek a szüléstől, nagyon várom már hogy a kezemben tartsam. Már most nagyon eleven baba, rendkívül sokat mozog, szereti a lágy zongoraszót arra megnyugszik (Yirumát hallgatunk vele) sok mindent beszereztünk már, de még közel sincs meg mindenünk! eddig semmi panaszom nem volt, minden értékünk mindig tökéletes volt, összesen eddig 10 kg ot híztam, és a baba már 1,5kg. remélem minden ilyen tökéletesen marad, és semmi probléma nem merül fel!:)

Boldog babavárást mindegyikőtöknek!:):)

2012. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Én július 6.-ra vagyok kiírva, kislány lesz! Első baba, Kornéliának hívják majd! Kecskeméten szülök, remélem természetes úton, van fogadott orvosom, és szülésznőm is! Eddig minden rendben volt, csak már nehezedik, és nehézkes az alvás éjjelente!

2012. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi már a 12 héttől tudjuk, hogy kislány. Elvileg 2012.juli.12-re vagyok kíírva, de mivel a méhem szív alakú a doki szerint kevesebb a helye ezért valószínüleg hamarabb fog születni. Váci kórházban fogok(szeretnék) szülni a magándokimnál. Még nem kérdeztük meg, hogy melyik szülésznőnek szóljunk, kell-e szólnunk.

A neve B. Dóra Titanilla lesz. Mostmár bíztos, hogy kislány, mert már 5-en is azt mondták, sőt tegnap a babamoziban is megmutatta.

2012. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Hogy vagytok kismamák? Bírjátok?

Én már nagyon nehezen,legszívesebben már leadnám a csomagot :D Vizesedik a lábam,egész nap talpon vagyok futok a lassan 2 éves lányom után. Fáj a derekam,a hátam,este alig tudok kényelmesen feküdni,sehogy sem jó. Jobban megvisel ez a terhesség mint a lányommal. :(

2012. máj. 29. 11:28
 26/40 anonim ***** válasza:
Szia első válaszoló vagyok, holnap töltöm a 34. hetet, és én is hasonlóan vagyok, mint te... 1 hete vizesedik a lábam, de csak a lábfejem, de az brutálisan.. leszakad a derekam, este sehogy sem kényelmes, detto, és már nehéz mozogni a pocaktól.. nameg megint rám tört az álomkór:) Nembaj, kitartás, már csak pár hét (nekem 6), már én is megszabadulnék ettől az édes tehertől:)
2012. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok, kicsit késve de bekapcsolódok. Július 16-ra vagyok kiírva, de valószínű hamarabb lesz meg egy kicsivel. UH szerint nagyobbnak mondják, az utolsó UH után dönti el a dokim, hogy mikor lesz a nagy nap, mert az első is császár volt. Most progis lesz.

SOTE I. Női Klinikán fogok szülni, szülésznőm nincs, csak dokim. Kisfiunk lesz megint, Ádámnak fogják hívni.

Olvasgatva a beszélgetéseket, utolsóhoz csatlakozom, nekem is dagad kicsit a kezem, lábam. Leginkább lábfej és boka. Hol jobb, hol rosszabb, attól függően, mennyire van meleg, mennyit talpalok, stb...

2012. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

1. válaszoló!

Hogy lehet, hogy a 29. hetet töltöd, és júli 12-re vagy kiírva? Nem aug 12? Már csak azért, mert én aug 16-ra vagyok kiírva a 29 hét az nálam is stimm.

Amúgy nálunk fiú lesz, már van egy kislányom, úgyhogy 1:1.

Semmi rossz tünet nincs, tök jó terhesség. Bár az előző is az volt. Van fogadott dokim, nagyon jó fej, és profi. Szentesen fogok szülni.

2012. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, most néztem a dátumot. De süket vagyok. Bocsi érte.

Mindenkinek boldog babavárást és könnyű, gyors, problémamentes szülést kívánok.

2012. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Július 1-re vagyok kiírva, ma töltjük a 36. hetet, jó lenne, ha kicsit hamarabb jönne, de a dokim 12-19 között nem lesz itthon. Tegnapi uh-n 2817 gramm-ra saccolták, ha tényleg ekkora, nem lesz egyszerű, jobb lenne, ha a doki szabija előtt jönne. Mindennel készen vagyunk, csak be kell pakolni a szekrényekbe a kimosott ruhákat, csomagom is összekészítve, minden szükséges dolog megvéve :) Nagyon várjuk, első baba és kisfiú.

Nagyon nehezen viselem kb 2 hete, nagyon nyomja a buksija a szeméremcsontomat, és az éjszakák katasztrofálisak, szerencsére csak picit vizesedek 1 hete, mozogni nem bírok pocaktól.

35 hetes kismama

2012. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!