Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros-e a babára, hogy a...

Káros-e a babára, hogy a lakásban tartunk két nem szobatiszta cicát és egy kutyát?

Figyelt kérdés
A cicák nagyon idősek, és ezért már egyáltalán nem szobatiszták. Hiába takarítok folyamatosan, három percig sem tart. A kutyus pedig régebben kissé el lett kényeztetve, egy ágyon alszik velünk, és ha megpróbáljuk kizárni a szobából, egész éjjel ugat. Imádom ezt a három kis jószágot, nem akarom őket elveszíteni, de a babát is féltem. Nem káros a fejlődésére, hogy nincs nálunk folyton patyolattisztaság? Köszönöm a válaszotokat előre is! 5 hetes kismama
2008. ápr. 19. 11:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
44%

A primitívségednek nincs határa azt látom.Nem tudom minek az ilyennek gyerek,aki mocsokba koszba állati ürülékbe neveli fel.Pfúúújjj,szegény gyerek.Valószínű neked ez azért természetes,mert így nőttél fel te is.Én nem hasonlítanám magam és a családom semmilyen putriba élő emberekhez.

Az intelligenciád is onnan való te szerencsétlen:))))


De a kérdező nem biztos,hogy ilyen hozzászólásokat várt.

2008. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
39%
Így van. Sajnos ezt az oldalt nagyon sok bunkó megtalálta már, és nem azért ír ide, hogy segítsen a másikon vagy elmondja a véleményét, hanem bunkózik és kóstolgatja a másikat. És még azt írja, hogy hiába putriba neveli fel a gyereket, mégsem veszik el tőle...hát pont az ilyentől kéne elvenni...szegény gyerek...
2008. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon kemények vagytok csajok...:oD de komolyan.

Szerintem mindenki magáról állít ki bizonyítványt a kis fogalmazásaival.Nekem 2 kutyám van egy pici meg egy nagy.Amennyiben az ember betartja az alapvető higiéniai szabályokat akkor nem lehet semmi baj.A toxoplasmát tényleg kérd a dokitól, mert ha már átestél rajta akkor kutya bajod se lessz.A cica az már más ügy, de azt mondják azzal van gond ami ki-be mászkál, mert mindenbe belefekszik, a blökik gondolom tiszták és nem mászol semelyik fenekébe, nem neked kell a kutyakakit összeszedni utánuk fent vagy lent vagy akárhol és nem kell velük csókolózni.Nem árt a blökit leszoktatni az ágyról, de még én sem tudom , hogy nekünk hogyan fog ez a máltaival sikerülni, hiszen lábnál ágyon alszik a drága.Ohh én igénytelen gondolom sokatok eszébe ez fogalmazódik meg.De azért megnézném azoknak az embereknek a lakását akik ezt gondolják, meg a miénkét is csak úgy összehasonlítási alapként.

Amúgy meg nem kell mindentől óvni a babát, majd ha lementek egy homokózóba, akkor majd kezdheted félteni, hiszen az össze redvás mocskos igénytelen tetves kölyök megfordul no meg este a macskák ott végzik a dolgukat szóval kedves lenéző kismamák nézzetek már szét magatok körül. A legjobb megoldás a kertes ház és saját fedett homokozó, de ugyebár nem mindenki teheti meg.Könnyű sárral dobálózni nagy okosan és tudatlanul...csak minek...nevetséges..NEM KELL megszavadulni az szeretett állatkáktól, hogyha megoldható, hogy a cica nem mászik be a kiságyba.Ez lessz szerintem a legnagyobb probléma.Egy babaszoba lenne a legjobb megoldás ahová nem megy állat, ezzel le is lenne a gond.Na jó azt hiszem befejezem, remélem alkottam sok helyesírási hibát, hogy aki kötekedni akar bőven találjon okot magának :o)

24 hetes kismami

2008. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

Én is láttam már olyan panel lakást,ahol 2 kutyát tartottak.

Szóval a helyedbe én nem szorgalmaznám az összehasonlítgatást.Pedig takarítottak állandóan,naponta porszívóztak,de a gyerekemmel nem töltenék ott el 1 órát sem,mert így is minden tiszta szőr volt.És nem azért,mert nem szeretem az állatokat.Amíg családi házba laktam,ott nőttem fel volt ott kutya,macska tengerimalac..stb..Panelbe alapba nem való sem kutya sem macska.Te magadat szereted nem az állatot ha így gondolkodsz.Szerencsétlen gyerekedről nem is beszélve.

De tudod mit,akár disznót is tarthatsz,sőt egy ágyba alhatsz azzal is,de egy újszülött baba közelébe akkor sincs semmi keresnivalója semmilyen állatnak.

És pont a panelos kutyatartók miatt nem lehet játszótérre menni a gyerekekkel,mert sokan a kutyájukat is oda hordják.

Akinek nem fontos a higiénia,a tisztaság maga és a gyerekei a családja körül,az igenis elítélendő.

De minek nektek gyerek???Hisz elég a kutya is nem,ha már fontosabb,vagy legalábbis egyenrangú a gyereketekkel.

Azért ez undorító!!!!!!!

2008. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Ez így igaz!!!
2008. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
TAPSOT nektek...nahh erre számítottam. Kertesházban lakok, a nagy kutya kint a kicsi bent, és lesz fedett homokozó.De én jobban félteném a babámat a homokózótól mint a kutyától amit én tartok tisztán.Látjátok milyen szánalmasak vagytok, hihetetlen.Rágalmazzatok csak mindenkit.Nevetséges...
2008. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
39%
Mért, te tartanád szarban a gyereked?
2008. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Te egy nevetséges és nagyon ostoba ember vagy.

Na ez a szánalmas.Üsd el talán mással az időd,mint hogy ilyen oldalakra írogatsz.

Neked nem hogy gyerek nem való,de még a kutyáid sem.

A szellemi szinted neked is a putriból való!!!

2008. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt magadról mondhatod el, nem rólam. Nem esett le, hogy állati ürülékről van szó??? Neked nem való a gyerek, ha állattal veszed egy lapra te szerencsétlen.
2008. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Száz szónak is egy a vége. Ha valaki állatot tart , 10x annyi energiát fektessen a tisztaságra, mint egyébként.

Én személy szerint nem fogom olyan helyre vinni a babám ahol ez a higiénia nincs meg .

Első a babám , a többi meg nem érdekel.

2008. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!