Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros-e a babára, hogy a...

Káros-e a babára, hogy a lakásban tartunk két nem szobatiszta cicát és egy kutyát?

Figyelt kérdés
A cicák nagyon idősek, és ezért már egyáltalán nem szobatiszták. Hiába takarítok folyamatosan, három percig sem tart. A kutyus pedig régebben kissé el lett kényeztetve, egy ágyon alszik velünk, és ha megpróbáljuk kizárni a szobából, egész éjjel ugat. Imádom ezt a három kis jószágot, nem akarom őket elveszíteni, de a babát is féltem. Nem káros a fejlődésére, hogy nincs nálunk folyton patyolattisztaság? Köszönöm a válaszotokat előre is! 5 hetes kismama
2008. ápr. 19. 11:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
39%
Állítsd már le magad, itt senki sem ítéli el az állatokat. Vetted egyáltalán a fáradságot, és végigolvastad a válaszokat? Melyikben ítélik el az állatokat? És mi van akkor, ha valakinek nem nagy háza van, hanem panellakása? Nem biztos, hogy mindenki olyan szerencsés mint te!
2008. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem sem ítélte el itt senki az állatokat,sőt többnyire állatbarát válasz érkezett.De azért az állat nem egyenértékű az emberrel.Azért talán ezt nem árt tisztázni.Az állat is családtag,de nem ember,és aki így kezeli,az már valamiféle aberráció.És semmi keresnivalója egy újszülött közelében sem kutyának,sem macskának,és másnak sem.Jóhogy nem altatod együtt őket.Azt senki ne akarja nekem megmagyarázni,hogy ahol lakásban állat van,ott normális a higiénia,mert ez lehetetlen.Tartsatok aranyhalat,az való lakásba.Eléggé szomorú,ha valakinek ugyanannyit számít csak a gyereke,mint a kutyája.

El kell tudni dönteni mi,vagy ki a fontosabb.

Én továbbra is azt mondom,a lakás az emberé,a kutyaház meg a kutyáé.Tehát semmi keresnivalója állatnak a lakásba.

2008. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
70%
Meg van a véleményem egyesekről itt fennt!Mért kell mindenből nagy ügyet csinálni?Föleg a kiszolgáltattot állatokat bánntani?A terhesség egy természtes dolog,csak más álapot!Mindentől magatokat meg óvni úgy sem tudnátok.Elég ha elmentek vásárolni,a tejet,cukrot stb száz ember össze tapizta,akkor azt se egyétek meg mert hátha fertőzőtt élelmiszer!Nekem is van 2 yorkim,és eszem ágába sincs meg vállni tőlük,ja és panelba élünk nem kertesbe!
2008. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nagyon helyes! Egyetértek az előttem szólóval!
2008. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
37%
Mármint a 11. válaszolóval értek egyet, miszerint az állatnak nem a babával a helye!!!
2008. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Az az aberáció ahogy te hozzá szóltál 2 vel felettem!Senkinek semmi köze ki mikor vállal gyereket,és hogy altas mit csinál vele!Mindenki maga dönti el,hogy milyen környeztbe neveli fel babáját!SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!AZ,HOGY TE A GYEREKEDEL MIT CSINÁLSZ AZ A TE DOLGOD!ÉS AKKOR MI VAN HA OTT ALSZIK A KUTYA GYEREKEL EGYÜTT A KISÁGYBA?ÚGY GONDOLOM SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!
2008. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
39%
12. válaszoló, úgy látszik nem érted a kérdést. Nekem is meg van rólad a véleményem, mert a jelek szerint te szívesen élnél a gyermekeddel állati ürülékben, mert a kérdés erről szól! Végigolvastad egyáltalán? Attól hogy te ilyen igénytelen vagy, nem kéne másokat lefikázni, amért ők nem olyanok.
2008. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
MI KÖZÖD VAN HOZZÁ MIT CSINÁLOK A GYEREKEMMEL?SZERINTEM ÉN NEM BÁNTOTTAM A TE BABÁDAT,AKKOR TE SE BÁNCSAD AZ ENYÉMET.MINDENKINEK SZUVENIR JÓGA,HOGY MIT CSINÁL A BABÓVAL,ÉS AKI PUTRIBA NEVELI FEL?AHOL MÉG VÍZ SINCS AKKOR MI VAN,ÉRDEKES SOK ILYENT LÁTTNI TVBE,MÉG SEM VESZIK EL TŐLE A GYERMEKÉT.TE VAGY IGÉNYTELEN EZZEL A MEG NYÍLVÁNULÁDODDAL!
2008. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
39%
Hol tanultál helyesen írni??
2008. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
39%
Miért veszed ennyire magadra? Talán azért, mert te is így élsz?
2008. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!