Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamik hogy vagytok...

34 hetes kismamik hogy vagytok? Kisfiú vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés

Én már szeretném ha túl lennék rajta, már elég kényelmetlen a pocim :-)

Nekünk második baba lesz a kisfiam júliusban lesz 3 éves, most pedig kislányt várunk:-)

Június 3-ra vagyok kiírva.


2012. ápr. 24. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Júni 13-ra vagyok kiírva,nálunk is a második babó.Kislányom júni 12.én tölti be 4-et,most kisfiút várok. :) Nálam is vannak dolgok amiket már nem szeretek(fáj a combtövem,a hátam).Kicsit többet híztam mint terveztem,de ez van.Hol fogsz szülni?
2012. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Júni 2.-re vagyok kiírva, 1. baba lesz, kisfiú! Hát már elég nehéz minden, nem bánnám ha 3-4 hét múlva kibújna, 40. hétig nem szívesen húznám :) Persze csak ha ő is úgy gondolja :))
2012. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én júni 11-re vagyok kiírva. Nekm is második baba lesz, kisfiú. Van már egy 2 éves kislányom. :)

Hát elég sok kellemtlenségem van már a pocak miatt, de még bírom! Persze feküdni sehogy se jó, sétálgatni se nagyon bírok, nem vagyok túl fitt... Egész nap álmos vagyok, de a 2 éveském mellett nem lehet aludni és unatkozni! :) Még most mosom a textilpelusokat meg az ágyneműket, babahordozót, stb... A rucikkal már kész vagyok szerencsére! Mert a vasalás már nagyon fárasztó, a derekam nagyon szokott fájni tőle.

2012. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Június 1-re vagyok kiírva hivatalosan, de program császár lesz sajnos, úgyhogy május 28 legkésőbb.

Nekünk is második gyerkőc, az első fiú, júniusban lesz 2 éves, és most lányunk lesz.

Néha már én is szeretnék túllenni rajta, de ugyanakkor nem bánnám, ha kivárná még azt az egy hónapot, mert van még mit tenni-venni, csak valahogy ez a pocakosság most nehezebb mint az előzővel volt.

2012. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Június 12-re vagyok kiírva, első baba :) Nagyon várjuk már, kisfiú lesz. Teljesen változó a helyzet: egyszer olyan erősnek érzem magam, hogy már rohannék szülni(persze ráér még) máskor meg a félelmek dominálnak. Ti már nagyrészt a másodikat várjátok, de biztos emlékeztek még az elsőre, ezer kérdés merül fel bennem, jegyzetelek, szerencsére nagyon kedves dokim van, így mindent meg tudunk beszélni vele.

A pocak? egyre nehezebben fér:)

Előkészületekkel rendben vagyunk, apróságok hiányoznak, de ez már pár perces vásárlás kérdése (orrszi-porszi, gézlap. Igyekeztem, mert fogalmam sem volt, hogy a 9. hónapot hogy fogom bírni, bizony már most egyre nehezebb. Picit én is többet híztam, ez is rátesz.

Jó babavárást és gyors szülést (ha van ilyen) :)

2012. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is júni 2-re vagyok kiírva és kislányka lesz,első baba. Elég nagy pocim lett így már nehéz cipelni is. :) De most már kezdenek lenni nem jó dolgok,mint ez a gombóc a torkomban hányingerrel,az éjszakai óránkénti pisilés és az esti lábgörcsök.. Ezeket leszámítva még elviselhető,mert mikor kapok egy rúgást egyből elfelejtem miket szenvedünk és örülök! :)))) Boldog babavárást és könnyű szülést mindenkinek...magamnak is :DDD
2012. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!