Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismamik hogy vagytok...

21 hetes kismamik hogy vagytok? Kisfiú vagy kislány lesz? A férjetek várja már?

Figyelt kérdés

Nekünk kislányunk lesz, egy kisfiú mellé :-)

Pontosan így terveztük.

A férjem már nagyon várja a kicsi lányát, halálra aggódja magát mindenért :-)

Az sem mindegy mit veszek fel, hogy ülök, fekszek, stb...


2012. jan. 26. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szia!én 20+1 vagyok és kislányunk lesz.Zselyke lesz a neve.Most jól vagyok éppen,de volt már sok minden.2x be is véreztem+haematoma.
2012. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


20+4 hetes vagyok,nálunk pont fordítva van a kislányunk mellé,kisfiú érkezik. :)

Hétfőn derült ki hogy fiú,és az ultrahangon a bal agyféltekében találtak neki egy cisztát,de azt mondták felszívódik a 30ik hétig.Be vagyok azért parázva,hogy mi lesz,de a nten mindenhol azt olvastam,hogy tényleg felszívódik,meg a dokim is azt mondta,hogy ez kb minden 40.ik terhességnél előfordul.

2012. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok, kislányunk lesz, Dóri. Első baba. Nagyon várja már a párom, nagyon kislányt szeretett volna elsőre, beteljesült, de utána kisfiút is szeretnénk.
2012. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kislány után most kisfiú jön, aminek a férjem nagyon örül. Én 20+2 hetes vagyok. Minden a legnagyobb rendben nálunk!!! :))
2012. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia en 22 hetes vagyok van mar egy 2 eves es 3hnapos kisfiunk es iesmetelten kisfiunk lessz mar 100%os.A ferjem is varja mar es en is nagyon imadjuk mar most.Szerencsere jol vagyunk hala Istenek.
2012. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21+5 vagyok ma.

Van egy 20 hónapos kislányunk és most kisfiú érkezik.

Problémás a terhességem több dolog miatt, először azt mondták, mióma miatt talán meg sem tarthatom...utána a SOTE genetikán ijesztgettek hogy ciszta van a baba fejében... másnapra kértem sos időpontot a Magzati Diagnosztikai Központba, legjobb orvosok, legjobb Uh gépek, s kiderült, sem ciszta sem mióma, egészséges kisfiú :)

Marcell lesz a neve.

A Párom várja, igen, elég sokat emlegeti. Bár 3 műszakban dolgozik, nappal kicsit nehéz a kislánnyal, pocakosan, de megoldom. Pihenni nem nagyon tudok max éjjel.

Altatásos császárom lesz a 38.hét környékén.

2012. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timike26 ***** válasza:
kislàny lesz..de sokkal nehezebb mint a kèt fiuval volt,màr most nagyon terhessen èrzem magam....sokkal tobb rosszullèt,fàjàsok.junius 22 re vagyok kiirva..meglàtjuk.
2012. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!