Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izgulok a második babánál, ez...

Izgulok a második babánál, ez normális?

Figyelt kérdés
a menzitöl számolva 5,5 hetes terhes vagyok.voltam uh-n és egy pici valami látszott is de hétfön kell visszamennem.de aztota ugy izgulok..hogy minden rendben van-e..ott van-e még..2. babám és még is olyan mintha az elsö lenne..annyira vgytunk rá..lehetséges hogy ezért izgulok?mit fogunk látni hétfön?néha nincsenek tüneteim és akkor idegeskedem hogy miért::??néha meg szinte csak a wc körül olálkodom.segitsetek,nyugtassatok meg
2008. ápr. 19. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!Ne parázz,hanem örülj a babának.A második babád ugyan,de sokan mondják,hogy két várandósságot sem lehet összehasonlítani.Én az elején örültem,hogy nem voltak tüneteim.Fordulj kicsit befele,és érezni fogod,hogy mi a helyzet a babával.A várandósság egy ösztönös dolog,és az ösztönök mindannyiónkban megvannak,csak figyelni kell rájuk egy kicsit,és megsúgják,hogy mi a helyzet.
2008. ápr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem ennyi idosen petezsakot latott,es nekem 5 het mulva kellett visszamennem.

Uhh hat En is ugy be voltam tojva,h elmult neha a mellfajasom,nem eg a gyomrom.

Ne izgulj,minden a legnagyobb rendben van a babaddal.

Es tenyleg probalj meg ne ezen idegeskedni,mert az nagyon nem tesz jot a babodnak.

Nagyon boldog babavarast kivanok

20 hetes kismama

2008. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok én is mint a kérdező.orvosnál még nem voltam(szerdán csináltam 2 tesztet mert az elsőt nem akartam elhinni)majd jövő héten felhívom és 2 hét múlva megyek csak hozzá mert még úgysem lát semmit.remélem addig bennem is marad a babóca!neharagudj hogy nem vigasztallak de én is bevagyok tojva és remélem minden rendben van a babámmal.tüneteim eddig sem voltam,az elsőnél sem volt, csak a pocim nőt!
2008. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!