Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már most izgulok a szülés...

Már most izgulok a szülés miatt. Meg felvagyok dobva, és ha rá gondolok hideg kiráz de nem roszesetben. Normális ez?

Figyelt kérdés
szoval még csak 8 hetes vagyok. és már kiráz a hideg ,de jo esetben. nemcsak a szüléstől hanem a terheségtől is. annyira boldog vagyok kiegyensulyozottab és jo érzés hogy örökre megváltozik az életünk .lesz egymksbabánk. sokszor annyira hihetetlen.izgalmas jo érzés...
2008. aug. 18. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! Én is izgulok a szülés miatt. 2 nap múlva lesz. :) Ma van az utolsó napom szabadlábon. Sokszor fogod még számolni

a napokat, heteket...stb. Én már tűkön ülök. Életem leghosszabb napjai lesznek. Egyszer majdnem kiugrok a bőrömből, máskor meg remegek az aggodalomtól, hogy minden oké legyen.Dehát ez ilyen! Kitartás neked! Nagyon jó egészséget mindkettőtöknek.

2008. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)hu de izgalmas lehet neked.
2008. aug. 18. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem így normális, ahogy Te érzed. Én is így voltam végig a terhességem alatt. Utána meg még jobb lesz, hidd el! Ha már most ilyen lelkes vagy, a szülés után még jobban fog érdekelni a Picid! Jó dolog az anyaság, én már tudom, és nemsokára Te is megtapasztalod, hamarabb eljön, mint gondolnád!

Üdv: 8 hónapos kislány anyukája

2008. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

én szt hittem, annyira lassan fognak telni a hetek, hónapok, de olyan gyorsan röpülnek!! már 26 hetesek vagyunk és annyira csodálatos!! képzeld csak el, amikor először érzed, hogy mocorog meg majd az apuka is!! olyan jó, hogy így éled meg, mindenkinek így kellene :)

szóval szerintem ez csak előnyödre lehet és ne hallgass arra, aki az ellenkezőjét mondja!! :)

boldog babavárást!!

2008. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!