Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy nem érzem...

Az normális, hogy nem érzem magam terhesnek? Az elején nagyon rosszul voltam, de a 9. héttől elmúlt, hétfőn megyek 12. heti uh-ra, nagyon izgulok, h ott van-e egyáltalán, mert nem érzem

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minden ok lesz veled.Sajna nekem az elsőnél volt ez.11 hetesen 7 hetes mértei voltak és sajnos már nem volt szívhang sem.Amíg nincs vizsgálat tereld vmivel a figyelmed erről,hiszen még nem tudni van-e baj.
2010. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nekem gyakorlatilag az összes terhestünetem elmúlt a 10. héten.A HCG koncentrációja egy idő után már csökkeni kezd, így a rosszullétek is ritkábbak.Én is átéltem ezt az időszakot.Nem volt semmi terhességre utaló jel, meg ilyenkor még nem mozog.Sokszor én is úgy éreztem, hogy nem is vagyok terhes.De elmentünk UH-ra, ott meg csak úgy lubickolt!Megállás nélkül mozgott, dörzsölte a szemét stb.Nyugi, az semmit nem jelent, hogy elmúltak a tüneteid.Csak annyit tesz, hogy a szerencsések közé tartozol.Ha nem vérzel, barnázol és nem görcsölsz, ott van a baba, jól van, és fejlődik.Hamarosan meglátod, és megnyugszol.
2010. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. ápr. 10. 09:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ettől parázok, pedig még csak 7 hetes vagyok. Írsz majd, mi volt?

Tuti rendben amúgy minden Veled!

2010. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kismamák, ne izguljatok, nekem a 7. héten kezdődtek a tünetek és 11. közepén el is múltak, iszonyúan aggódtam de nincs gond, ez azt jelentette hogy már megsazokta a szervezet a dolgot és a baba táplálását átvette a lepény, ez már nem viselti meg annyira a szervezetet mint az első heetkben.

Jó babavártást!

2010. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem éreztem a babámat (első babámat várom, és ezzel a 21. hétig váratott), addig egyáltalán nem éreztem magam terhesnek. Nekem az egyetlen terhességi tünetem az az álmosság, ami az elejétől megvan. Picurkámmal minden oké. Tudom könnyü mondani, de feleslegesen ne stresszeljetek. 28 hetes kismama
2010. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hétfőn irok,mizu:)
2010. ápr. 10. 17:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden rendben hála Istennek!!!!!!Nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 12. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!