Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy nem jó rám...

Az normális, hogy nem jó rám egy nadrágom se? Az elevit nem fúj fel?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok.Nem a kinézetem miatt idegesít. Már 4 kg-ot híztam.Úgy néz ki a hasam, mint aki 5 hónapos terhes.Nem viccelek:( Mitől van? Mi lesz így később? Nagyon el vagyok keseredve:( 167cm és 61 kg-ról kezdtem. Voltam már terhes, de akkor az első 10 hétben nem híztam, az sajnos elment.:(
2008. ápr. 18. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az orvosom szeritn a belek lelassulnak ,elernyednek a simaizmok, és ezért látszik a has nagynak, meg egy kis puffadás i lehet, ez a belek lassusága miatt. Én is igy néztem ki az elején, de én nagyon puffadta, és nem tudtam behuzni a hasamat sem, nem volt tul jó időszak, de elmulik a 13. hét körül, bár a belek a terhesség egészén le lesznek lassulva, és a méh növekedéséhez pedig olyan hormon termelődik, ami az izmokat ernyeszti.

Aki ilyen fajta, nem tud ellene mit tenni, meglátszik.

2008. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok, én a 10 hétig szedtem Elevitet, mert székrekedésem volt tőle. Hipp Natalra áltam át, ennek semmilyen mellékhatása sincs. Ha gondolod, próbáld ki.
2008. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia, én is szedem az elevitet. 171cm 58kg-ról indultam, és sajna a 7.hétre nekem is felugrott 4kg. Nagyon el voltam keseredve mert mindig is vékony voltam, ettem sokat mert azt hittem én sosem hízhatok el. Nekem is rögtön az elejétől volt hasim, előtte mindig be volt horpadva olyan lapos volt. A 9.héttől át kellett varnom a gombokat a nacikon. a 12.hét környékén visszafogytam 1-2kg-ot, de 22 hetesen már 57kg-nál tartottam.:( az utóbbi 2 hétben odafigyelek nagyon mit mikor és mennyit eszem , popsi visszament picit és csak a poci nő, a sulyom stagnál.Oda kell figyelni és nem azt hajtogatni amit itt egyesek h egyél csak majd le megy.És ha nem?

De az elején még igenis puffadsz még ha ugy gondol h nem akkor is...

üdv

24hetes mami

2008. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

bocsi, nem 57 67kg.

A rendes poci amúgy nálam csak 12 hét környékén kezdett nőni, átmenetileg még kisebb is volt mint előtte.

2008. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hát akkor én még egész jól állok :)

160cm, és 4.5kg 15 hét alatt!

Elevit nem puffaszt, nincs benne több vitamin mint bármilyen más vitamin készítményben, kevesebb is mint egyesekben.

ne egyél puffasztó dolgokat, a puffadásos érzés elmúlik a harmadik hónap után, addriga a bélműködés is hozzá szokik a megváltozott helyzethez.igyál sok folyadékot, nekem az bevált.


Én is a második babát várom, és 3 hónaposan valaki megkérdezte, hogy a 6. hónapban vagyok-e?

hát nem rossz....

A szervezet emlékszik, és valószínüleg amint teherbe estél azonnal ekezdett megereszkedni a bőröd, hogy legyen helye a hasadnak nőni. Nálam legalább is ez van. Rám sem voltak már jók a nadrágok a második hónap végefelé, hordjál kismama ruhákat, egy hónap múlva már úgy is biztosan kelleni is fog:)

második babával állítolag nem hiznak annyit a nők mint az elsővel. szóval én nem aggódom :)

15 hetes kismama.

2008. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

megint én. (15 hetes kismami)

a hízás alkati dolog.

én az első terhességemmel nem ettem sokat, nem szedtem terhes vitamint a 4. hónap után, és végig doloztam 8 hónapot, sportoltam, nagyon sokat mozogtam. és 28 kilót híztam...

Nem hiszem, hogy mozoghattam volna többet, vagy ehettem volna kevesebbet, és akkor csak 12 kg-t szedtem volna fel.

szeritnem nem csak ezen múlik.

2008. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!