Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tesi tanárom azért nem...

A tesi tanárom azért nem engedett ki a mosdóba, mert nem volt melegítő nadrágom. Normális?

Figyelt kérdés
20 perccel kicsengő előtt nagyon rám jött a pisilés:$:D. Szóltam neki, hogy engedjen ki, mert nagyon kell. Mondta, hogy 'nem baj, pisilj be, úgysem bírom nézni a farmeredet' (csak tesi póló volt nálam, és azt felvettem, és farmerban álltam be, mert nem akartam, hogy azért piszkáljon, mert nem tesizek, de így is piszkált...-.-). Hasonló 'kedves' dolgokat mondott.
2010. nov. 23. 20:28
 1/2 anonim válasza:

ez így szokott lenni... tesin át kell öltözni ez neked is jó mert farmerbe bele izzadsz neked se jó

meg biztos meg volt az oka ha ezt mondta

2010. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
az ok, ha beszól, mert tényleg kellett volna melegítő, de azért azt nem tilthatja meg, hogy ki menj pisilni. de lehet azt hitte, h nem is sürgős a dolog, csak lazítani akarsz.
2010. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!