Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy nem jó rám...

Az normális, hogy nem jó rám egy nadrágom se? Az elevit nem fúj fel?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok.Nem a kinézetem miatt idegesít. Már 4 kg-ot híztam.Úgy néz ki a hasam, mint aki 5 hónapos terhes.Nem viccelek:( Mitől van? Mi lesz így később? Nagyon el vagyok keseredve:( 167cm és 61 kg-ról kezdtem. Voltam már terhes, de akkor az első 10 hétben nem híztam, az sajnos elment.:(
2008. ápr. 18. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg fel vagy puffadva.Sokan vagyunk így az elején,nem lehet vele mit csinálni,majd elmúlik.Hogy most pont az Elevit-e az oka azt nem tudom megmondani,de én is fel voltam,pedig nem szedtem semmi ilyesmit.
2008. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felpuffadva!
2008. ápr. 18. 19:24
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sokat ehetsz csak te nemveszed észre mert csak a kajátol lehet hizni.ne keseredj majd leadad ha megszültél
2008. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
En 5 napja szedem mi 5 hetesek vagyunk,de valahogy nekem is ez az erzesem mintha fel lennek puffadva....Pedig nem sokat eszem,mondjuk nem is kivanom a akajt abszolut,meg kevesebbet eszem mint elotte,pedig sajnos amugy sem voltam valami nagy evo.....sztm meg fogytam is de a hasam nekem is nagyobbnak tunik....
2008. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hááát, én szedtem az elevitet mert 6 kg-t híztam az első 3 hónapban.Mivel minden leletem jó volt ezért már csak magne b6-ot és c vitamint szedek.Ha teheted próbáld ki a gravidát hátha jobb.Amióta nem szedem már elmúlt még 3 hónap és 1 kg jött fel rám.Azt mondta a védőnő, hogy segíti a zsírok beépülését, hogy a zsírban oldódó vitaminok fel tudjanak szívódni.

24 hetes kismami

2008. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
bocsika újra én...az a MERT az DE-nek készült...:o)
2008. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bendzso ***** válasza:
szia! teljesen normális, a hormonháztartásod változik, ez okohat ilyen felpuuffadós érzéses izét :0) az első gyerekemnél az első trimeszterben rögtön híztam hat kilót, pedig nem szedtem semmit, a másiknál meg a második trimeszterben szaporodtak a kilók. mindkét alkalommal elevitet szedtem, de csak a második trimesztertől. az én doktorbácsim nem is javasolt még algoporint sem az első trimeszterben... szóval most minden változik a szervezetedben, ez is a része, de ha nem stimmel még így sem, nagyon nem tetszik,mert rossz érzés, akkor beszélj az orvosoddal
2008. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyik vitamin sem fúj fel ez tényleg puffadás .Én 13 hetes terhes vagyok 5. héttöl szedem a Gravidát.Nem híztam egy kilót sem,figyelj jobban az étkezésre,és mozogj sokat.Jó babavárást!

2008. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is igy volt az eljen,ugy fel voltam puffadva,h komolyan le sem lehetett tagadni,h babat varok,de azert maikor majd elkezd noni az igazi hasika na akkor majd eszre veszed Te is a kulonbseget.Es ram sem jott semmilyen regei nadragom,nekem is hamar be kellett szereznem kismama nadragot,emrt csak az volt kenyelmes.

Probalj sok gyumit,zoldseget enni,es ha az orvos engedi akkor mozogj is sokat,es hidd el nem lesz semmi baj.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2008. ápr. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a második babás ismerőseim azt mondták, hogy a második terhességük hamarabb látszódik, bár a tiéd elment sajnos, nem tudom, hogy így igaz-e?
2008. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!