Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kisebbnek tűnik a hasam...

Most kisebbnek tűnik a hasam és a nadrágom sem kényelmetlen, ez normális, hogy változik? 12 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy eddig puffadás miatt volt hogy kényelmetlen, és talán most ez lement. Normális ne aggódj.

Minden jót!

30 hetes km

2009. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a kezdeti "pocaknövekedést" még az alasi vérbőség és a puffadás okozza, nem a magzat. Ha múlik a puffadás, kisebb lesz a has. A babától csak később dudorodik a has.
2009. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ilyenkor még a puffadás miatt lehet ez.Attól is függ mit eszel, van ami jobban puffaszt, van ami kevésbé.Hamarosan már kezd nőni a babapocak.Nekem már 14-15 hetesen kezdett szépen látszódni, bár amúgy is volt kis hájacska a pocin.

36 hetes km.

2009. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húú szuper, akkor nem aggódom, köszi mindegyikőtöknek!

Gondoltam erre is, mert tényleg nem vagyok most "bioerőmű" mint eddig, jobban is érzem magam, de örülök, hogy megnyugtattatok! Ez akkor a rosszullétekkel is összefügghet? Mert az is enyhült az utóbbi pár napban.

A lényeg, hogy a picurnak nincs baja.

Boldog várakozást és majd babázást kívánok Nektek!

2009. aug. 3. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:

A többieket megerősítve, valóban teljesen normális.

Kismama szívünket rosszul érintheti a tény, hogy az a pocak, ami a 12. hét előtt jelentkezik valójában még nem a baba, hanem a puffadás. A nagy mértékű puffadás a 12. hétig tart kb, akkor csökken, vagy teljesen megszűnik és a pocak is kisebb lehet. Ami jó: ekkortájt a méh elhagyja a szeméremdomb vonalát, ami annyit tesz, hogy hamarosan már a méh boltozatát ki is tapinthatjuk és már tényleg babapocak lesz ezután idővel. :-)

Az émelygés, aluszékonyság és egyéb, nem túl kellemes tünet is csökkenhet már.

2009. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!