Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényelmetlen a fekvés (32...

Kényelmetlen a fekvés (32 hetesen), és reggelente alig bírok felkelni, fáj az alhasamnál. Ez normális?

Figyelt kérdés
Amúgy napközben semmi gondom, kivéve kisebb derékfájást, de fekve sehogy sem jó igazán, sem oldalt, sem háton, amit reggel aztán meg is érzek, olyan mintha begémberednék...néha erősebb, izomlázszerű érzés...
2008. máj. 9. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális ez az érzésed. Kipróbáltad már azt, hogy alátámasztod a pocid puha párnával?
2008. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nálam is az vált be, hogy a lábam közé teszek egy kispárnát, és a poci alá is, ha kényelmes.

De a fordulás kínszenvedés egyik oldalamról a másikra.

És nekem is fáj a szeméremdombom is, sőt már a combom tövében lévő izmok is.

hiába, a babócánk már lefele nyomja magát:-)

36 hetes kismama

2008. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! :)

normális persze, mindened "máshova esik" most, és ezt érzed. én 33 hetes vagyok és kínszenvedés egyik oldalról a másikra fordulni, és nem csak reggel, nap közben is csak nagyon lassan, óvatosan tudok felállni, különben fáj, nyilal, húz stb. éjszaka én is a térdem közé rakok párnát ez ideig-óráig jó. :)

hát ez már csak ilyen, kitartás nekünk :) megéri!

pusza

33 hetes mami

2008. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!