Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok es...

23 hetes kismama vagyok es mostanaban eleg gyakran erzek tompa fajdalmat a farcsontomnal. Sokszor kenyelmetlen az ules. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 19:33
 1/2 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen.Én azt hallotam hogy a farokcsont kampós és befelé áll és a terhesség alatt pedig kiegyenesedik.Vagy valami ilyesmi.Lehet hogy hülyeség ez.

Szóval ne aggódj nekem is volt vagyis még olykor most is van ilyen.Főleg ha sokat ülök.

36 hetes

2008. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom a 25.het kornyeken, de teljesen normalis. Valtozik a tested. Probalj tornazni, uszni, az segit. En most vagyok a 34. hetben, es miota uszni jarok, semmim sem faj.
2008. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!