Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tudni, ha ikreim lesznek...

Lehet tudni, ha ikreim lesznek? Van valami jel amiből lehet következtetni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Magas AFP;korai,erős magzatmozgás;megmagyarázhatatlan kilók,amik nem látszanak.Az ikrek képes a 18. hétig elrejtőzni az UH készülék elől.
2008. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez hülyeség hogy az ikrek képesek elrejtőzni az uh elől.

Már eleve is 2 petezsákot lát az uh akkor hogy tudnának már elrejtőzni?

Érezni nem lehet csak az uh képes kimutatni, egyébként meg ugyan azok a tünetek.

2008. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 hetes ikermami vagyok! Nálam már a mensi megjövetele előtt 2 nappal + lett a teszt. Majd utána folyamatosan erősödött! Ez egy jel, mert a megnövekedett HCG ikerterhességet jelenthet. Egyébként az eslő UH-n már 2 petezsákot látott a doki, ez 5 és fél hetesen volt. Bár páran azt mondták, hogy biztosan csak egy ciszta :), de hál istennek nem lett igazuk! :)
2008. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első uh kimutatja, ha ikrek, 5-8. hét között. (-ki mikor megy) De az egyátalán nem biztos, hogy ketten maradnak, mert sokszor van úgy hogy az egyik felszívódik vagy éppen az erősebbik bekebelezi a másikat. Ez elég durván hangzik, de így van! Egyébként nincs semmi jel, a tüneek ua. mint egy magzatnál.
2008. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten látható volt a két petezsák. Jelei: A teszten már az 5. héten nagyon erős csík mutatkozott. után nagyon erős hányinger,hányás, ez a 11. hétől megszűnt. Mell feszülés. Magas AFP 3,62 MOM. Most a napokban már úgyérzem "kopogtatnak" is a pocimban. És azt is tudni már hogy 2 fiú lesz!

18 hetes kismama

2008. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia.nekem semmi sem utalt arra hogy ikreim vannak,mert a terhesség elején sem volt semmi bajom!(pl.hányás)és az elsö uh-6hetes voltam!egy petezsák volt,a második uh-12 hetesen tudtam meg nagy meglepetésemre hogy iker babákat várok.szoval kinek hogy!23 hetes ikreskismama
2008. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hüvelyi Uh kimutatja, sokkal tisztább, mint a hasi UH.
2008. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!