Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig csinálnak művi megszakí...

Mindig csinálnak művi megszakítást, ha valakinek elmegy a babója?

Figyelt kérdés
Én írtam tegnap a "Segít a Duphaston?" c. kérdést. Sajnos egyre erősebb a vérzésem, a hasam már nem puffadt, a teszt egyre halványabb... Ma este megyek vissza a dokimhoz. 6 hetesek vagyunk/voltunk. Szerintem, már vége!!! Mindenképpen műtét lesz a vége?
2008. ápr. 18. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ezek normális érzelmek!!Én is voltam mind te.Mondták vége,meg halt a magzat.Sírtam,és sírtam fogdtam hasam kértem ne csinálja ezt,hisz már most nagyon,de nagyon szeretem őt.Mikor felrakták a méhszájamhoz a tágitópálcát,akkor is fogtam a hasam,és kértem,hogy élegyen fel!Végig sítam az egészet!2 év kellet a hoz,hogy valamilyen színte elmuljon a gyász a szívemből.De még most is fáj ha rá gondolok!Üdv:Zsuzsa
2008. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!


Most mást nem tudok tenni, mint csak feküdni, várni az estét!!!!!!


KÖSZÖNÖM! BOLDOG BABÁZÁST!

2008. ápr. 18. 11:26
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hete lesz kedden,hogy áttestem egy missed ab.on,és nekem is mondták hogy várjak csütörtökig,pedíg mondtam a dokinak,hogy szombat óta vérzek,de csak annyit mondott,hogy csütörtökön tud megcsinálni,mert akkor lesz hely,de éjjel elkezdtem görcsölni és be mentünk az ügyeletre.

De szerencsém volt,hogy nem kaptam vérmérgezést a sok várakozástól,mert már bomlásnak volt indulva bennem a baba.Ha nem csináltak elötte vizsgálatokat,hogy alkalmas vagy e az altatásra,akkor csak érzésteleníttőt fosz kapni.De az is ki fog annyira ütni mint az altató,én másnap este tértem magamhoz.

Nekem még 2 hónap és 3 hét mire próbálkozhatok a picivel,de én is örökkévalóságnak hiszem!

Gyógyulj meg,és együtt érzek veled,de ne várj estig,írány az ügyelet!!!

2008. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Szia. Remélem lassan túl vagy a dokin, bízom benne, hogy pozitív választ kaptál, ha nem akkor próbáld meg elfogadni, és nagyon gyorsan készülj az "igazira" Nekem tavaly szeptemberben ment el a babám (2,5 évet vártunk rá), 12 heti uh-án nem volt a petezsákban semmni. Mindenki mondta hogy 3-6 hónapot kell várni! Pedig nem! A szervezeted 3szor termékenyebb mint általában, valszínű, ha ő most elment nem volt egésszéges, viszont felkészített téged és a tested arra hogy a következő babót teljesen betudd fogadni, szóval fel a fejjel, jól sírd ki magad, menstruálj egyet aztán úgy szeretkezzetek, hogy ne a babára gondolj. Nekem bejött! PUsza, és irj, hogy mi a helyzet!
2008. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos a babók valamilyen ok miatt elmentek. Holnap megyek vissza, ha még a méhemben lesznek, akkor hétfőn megkaparnak.
2008. ápr. 19. 13:30
 26/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt,pedig nagyon szoritottam nektek és biztam benne hogy nem lesz semmi gond!:(vigyázz magadra és kérlek ne hibáztasd magad!Puszy
2008. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!