Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig csinálnak művi megszakí...

Mindig csinálnak művi megszakítást, ha valakinek elmegy a babója?

Figyelt kérdés
Én írtam tegnap a "Segít a Duphaston?" c. kérdést. Sajnos egyre erősebb a vérzésem, a hasam már nem puffadt, a teszt egyre halványabb... Ma este megyek vissza a dokimhoz. 6 hetesek vagyunk/voltunk. Szerintem, már vége!!! Mindenképpen műtét lesz a vége?
2008. ápr. 18. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
kérlek ne monddj ilyet!:(nem selejtes vagy és egyáltalán nem biztos h elment a baba kérlek ird meg milyen jellegű a vérzésed!
2008. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt!Én tavaly voltam így,csak annyival volt másabb hogy a 12 hetes ultrahang már nem mutatott életjeleket.Egy hétig bőgtem folyamatosan,és nem láttam értelmét semminek,de utána összeszedtem magam.Ez volt tavaly április 13-án(péntek)és most már 39 hetes boldog kismama vagyok.Nekem ezért kellett művi megszakítást csinálni.De szerintem fognak neked is.Fel a fejjel,és csak előre nézz!!Kitarás!!Sok puszi!!
2008. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha rendesen menstruálnék!
2008. ápr. 18. 11:05
 14/26 anonim ***** válasza:
Erről nem te tehetsz!!!Ne vádold magad!Föleg ilyen kijelentéseket ne tegyél magadra!Senki nem tehet erről,lehet beteg lenne a babád,és kilöki a szervezteted.Én is igy jártam,csak kicsit nagyobb volt a magzatom mind a tiéd,9 dik héten vesztettem el,leállt a szíve:(Gondolhatod az is mennyire fájt!Utána csináltak egy abortuszt,hogy baba minden részét el távolcsiák.Nem fáj ne agódj,és hamar túl leszel rajta,ha szükséges lesz nálad a beavatkozás.Megláttod nem sokára szép babód fog születi,ezek a dolgok véletlenek!13 hetes kismami
2008. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ikermami ismét! Biztos vagyok abban, hogy nem kell küret! Ki fogsz ürülni! Doki is ezt fogja ma mondani! És felejtsed el, hogy "selejtes" vagy!!!!!!!!!! Most nagyon rossz, de helyre fogsz jönni, ott a párod segíteni fog túllépni rajta! Fel a fejjel!!!!!!
2008. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
A 39. hetes kismamitól kérdezem: mennyi idő után sikerült újra teherbe esned? Bocs, de most nincs kedvem utána számolni!
2008. ápr. 18. 11:07
 17/26 anonim ***** válasza:
anyukám is igy volt a kistestvéremmel és 4 hónapos korig menszeszelt és már 13 éves a hugim!Lécci bizz a babádba lehet h csak gyógyszer kell és em lesz semmi baj!Te h érzed mit súgnak az ösztöneid?
2008. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt,én is hasonló cipőben jártam,nekem tavaly ilyenkor a 12 hetes ultrahangon derült ki hogy már nincsenek életfunkciói a babámnak.Összedőlt bennem minden,egy hétig csak sírtam,és én is azt mondtam hogy ez nem velem tötént meg.Aztán összeszedtem magam és most 39 hetes kismami vagyok.Semmi sem történik ok nélkül,tudom szörnyű,de nem volt életrevaló!Szerintem biztos csinálnak megszakítást.

Ne ad fel!!Csak előre!!Sok erőt neked!Puszi

2008. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Egyik pillanatban úgy érzem, hogy még ott van, OTT KELL NEKI LENNI!!! Aztán a másikban már azt, hogy minek áltatom magam...
2008. ápr. 18. 11:14
 20/26 anonim ***** válasza:

A dokim szerint várnom kellett volna egy fél évet,de nem bírtam tovább 3 hónapnál.Én is azt éreztem hogy selejtes vagyok,de tényleg ne vádold magad.Nem tehetsz róla,még mindig jobb így mintha egy életre nyomorék lett volna.Tényleg nyugi,és majd meglátod milyen ügyesen összejön a következő.Nem mondom hogy nem rettegtem minden ultrahangtól,de hál istennek eddig még nem volt baj.Remélem már nem is lesz.puszi

39 hetes kismami

2008. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!