Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig csinálnak művi megszakí...

Mindig csinálnak művi megszakítást, ha valakinek elmegy a babója?

Figyelt kérdés
Én írtam tegnap a "Segít a Duphaston?" c. kérdést. Sajnos egyre erősebb a vérzésem, a hasam már nem puffadt, a teszt egyre halványabb... Ma este megyek vissza a dokimhoz. 6 hetesek vagyunk/voltunk. Szerintem, már vége!!! Mindenképpen műtét lesz a vége?
2008. ápr. 18. 10:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia. Tegnap én írtam Neked, hogy én is vesztettem el babát 8 hetesen. Igen, minden esetben meg kell tisztítani a méhet. Nagyon sajnálom ami történt, de ne add fel a reményt, hátha megmaradt a baba, este majd kiderül minden. Ird meg légyszives hogy mi történt, nagyon szorítok nektek!!!
2008. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Persze! Megírom!


ANNYIRA FÉLEK!!!!!!!!!!!!!! UGYE EZ CSAK EGY ROSSZ ÁLOM???

2008. ápr. 18. 10:48
 3/26 anonim ***** válasza:
Én is írtam Neked annó levelet! Nem mindig csinálnak művi megszakítást! Te még nagyon fiatal voltál, ezért valszeg ha a vérzésed erős és intenziv ki fogsz örülni! Ne aggódj, nem lesz gond! Ezt a dolgot viszont a doktor tudja Neked majd megerősíteni, ha megvizsgált! Mindenképp menj el hozzá!!!13 hetes ikermami
2008. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
És altatnak? Vagy csak úgy nekiállnak? Bocs a kifejezésért.
2008. ápr. 18. 10:51
 5/26 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem(első válaszoló vagyok). Ha gondolod, ha van kérdésed vagy esetleg tudok valamiben segíteni, írj privit
2008. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
igen mindenképp kell egy küret,de lécci bizz benne h igen ott van a kis babykéd és nem lesz semmi baja,nagyon nagyon szoritok neked!puszy és addig is pihengess mig nem érsz oda a dokihoz !
2008. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nyugi, elaltatnak, 10 perc az egész.
2008. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Lányok! ne hozzátok már rá a szívbajt!!!! Igenis nem feltétlenül szükséges a küret! ha ki tud ürülni a vérzés által akkor nem kell!!!!! De a doki tudja ezt csak megmondani!!!!!
2008. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

10 perc alatt véget vetnek annak, amire másfél évet vártunk???????????????


UTÁLOM, HOGY ENNYIRE SELEJTES VAGYOK!!!!!!

2008. ápr. 18. 10:57
 10/26 anonim ***** válasza:
Ikermami vagyok! Ha a babádnak gondja volt(genetikai pl) jobb ha már most elment...tudom, sovány vígasz, de a természet mindig tudja mit miért csinál!!! Én biztos vagyok abban, hogy legközelebb minden rendben lesz, viszgáltasd ki magad rendesen és meglásd hamarosan te is bebabásodsz!!!
2008. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!