Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el noni latvanyosan...

Mikor kezd el noni latvanyosan a poci?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok!En mar eszrevettem a valtozasokat a hasamon,de meg mas ezt egyaltlan nem veszi eszre!Varom mar,hogy lathato legyen!Mikor kezd igazan noni?
2008. ápr. 17. 20:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 20 hetes koromig alig látszott,senki nem vette észre.174/58-ról indultam és másfél kiló jött fel 20 hetes koromra.Na onnantól megindultam.24 hetesen már 5 kg,most 29 hetesen meg már 8 kg-nál járok.Érdekes volt,hogy 20 hetesen senki nem vette észre,21 hetesen meg mindenki!:)Van egy oldal,ott meg tudod nézni kinek mekkora pocija volt.Hetekre van lebontva végig.

[link]

2008. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!