Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan betöltöm a 17 hetemet...

Lassan betöltöm a 17 hetemet és nincs még semmi pocakom! Mikor kezd látványosan nőni? Igaz van némi súlyfeleslegem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ha alapból van egy kis hasad, akkor a 20. előtt ne nagyon számíts igazi terheshasra
2011. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt feleslegem és igazán látványosan a 32. hét után nőtt meg, úgy, h már ismeretlenek is észrevették.
2011. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rajtam nulla felesleg volt, sot, kifejezetten izmos testalkatom volt, teljesen lapos has. Az elso babaval a 25. het utan kezdett noni a pocakom, a masodik babaval a 22. het utan, de akkor sem igazan vettek meg eszre.

A masodik babat mi a csaladban (tehat a szuleinknek is) csak 17. heten mondtuk el es nem vette eszre rajtam senki sem addig.

Ne izgulj, nem baj az, ha nem no hamar es nagyra. (Nagy esellyel meguszod a striakat es szules utan nem lesz nagy gondod vele.)

2011. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Csak akkor látszik picit,ha hanyatt fekszem és van ici-pici dombocska!:))De néha már érzem mozogni és ez már magába megnyugtató!! :))

Csak hogy hogyan fér el odabent.... :)))??

2011. márc. 20. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!