Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el noni latvanyosan...

Mikor kezd el noni latvanyosan a poci?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok!En mar eszrevettem a valtozasokat a hasamon,de meg mas ezt egyaltlan nem veszi eszre!Varom mar,hogy lathato legyen!Mikor kezd igazan noni?
2008. ápr. 17. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 13 hetes voltam,amikor már látszódott egy kicsit a pocim,de ez alkattól függ.Én egész vékony voltam 57 kg-al kezdtem a terhességet,és nem széles a csípőm sem.14 hetesen lehet még felfújódás is.De én mindig arra gondoltam,hogy a babámat látom! :-)Boldog babavárást!Üdv 27 hetes kismama
2008. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 22 hét után kezdett el nagyon gyorsan nölni , addig senki nem mondta volna rálam , hogy terhes vagyok.170 / 58 kg voltam mikor terhes maradtam.Még egy kis türelem és szerintem neked is láthatóvá válik , hogy kismama vagy.Minden jót kivánok!29 hets kismama
2008. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggodj,nálam is hasonlo vlt a helyzet!kb.két-három hét mulva már tuti látványosabb lesz a pocakod,vagyis annyira,hogy már mindenki látni fogja!Ebben az idoben a picik gyorsan fejlodnek,nonek!

20 hetes mami

2008. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 hetes vagyok, most kezdett gömbölyödni. Még sajna nem kismamás, inkább úgy nézek ki, mint aki hirtelen hasra hízott (pedig nem :-))) ). Alig várom, hogy túl legyek a 20. héten, és tényleg egyértelműen babásnak tűnjek!

Boldog babavárást, szép pocit!

2008. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!En is mindenkinek boldog oromteli babavarast kivanok!:)
2008. ápr. 17. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Szíja!Én 13 hetes babás vagyok,színte semmi sem látszik.Tegnap voltam nyakiredő vizsgálaton,és ott a kismamák meg is jegyezték nekem,hogy lehet,hogy semmi hasam nincs?Erre az volt a válaszom"ilyen az alkatom.Mondjuk én se vagyok egy vastagabb tipus,53 kg keztem,és most 54 kg vagyok,peddig eszem.Alkat függő szerintem.Szió
2008. ápr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szi! Nekem a 13-14. hét körül kezdett el nőni, bár akkor más még nem vette észre. Most 18 hetes vagyok és már egyértelműen látszik, mert szép gömbölyű.
2008. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem már 10-12 hetesen is volt kis látható pocim, igazán látványosan azonban kb. 22-24. hét környékén kezdett el nőni, most 30 hét fölött pedig már szinte naponta én is észreveszem a változást! Üdv: 32 hetes kismama.
2008. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy voltam 14 hetesen,nem tudták eldönteni h most csak jol laktam vagy tényleg babát várok,akik nem tudták.Utána ugy megindult a hasam növekedése,most vagyok 18 hetes,de nagyon látszik.Eddig én is paráztam h nincs-e baj,de mondták is h a 4dik hó után kezd nagyon nőni,és igazuk lett.Pedig én sem hiztam(165cm,59kgval)kezdtem,most vagyok 60kg.Szép babavárást!!
2008. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, es most kezdett el nono a pocim, egy hete, de bo bluzban meg most sem latvanyos, inkabb ugy nezek ki, mint aki jot evett.
2008. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!