Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látványosan beindult a hasam...

Látványosan beindult a hasam növekedése kb 1 hete. Másnak is ilyenkor indult be? 14+1 hetes vagyok. Folyton fényképeztem, és most már babás pocak kezd lenni, alul már elég gömbölyű.

Figyelt kérdés
Nagyon örülök neki, és büszkén "hordom". A placenta mellső falon tapadt. Lehet ezért? Vagy csak alkat? Átlagost testalkatú vagyok, se nem vékony, se nem kövér, normális.
2009. ápr. 9. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez aranyos :-)

egyébként lehet, hogy azért kezdett már el nőni, mert mellső falon tapadt. nekem hátsó falon, de a 15. hét vége felé egyszer arra lettem figyelmes, hogy gömbölyödik. hát én is nagyon örültem neki mindenkinek elújságoltam, pedig a mérőszalag csak +2cm-t mutatott, az nem is olyan sok. de mások is látják már.

mikor megláttam magam egy nagy tükörben, akkor láttam csak hogy te Úristen, mekkora. de nagyon tetszik. zavar mikor megnéznek az utcán. hát nem látják hogy kismama vagyok?

2009. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem még csak most kezd látszata lenni 18+1 hetesen.

Én is szinte minden nap nézegetem magam. Aki tudja, hogy babás vagyok és figyel az már látja, hogy gömbölyödik a pocakom de még nem látványos. Már alig várom, hogy nagyobb legyen, de hát minden eljön a maga idejében.

2009. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aztán majd lesztek olyanok mint egy teknősbéka akinek a hasára fordult a páncélja :) eljön annak is az ideje :) a bámulás nem fog múlni ahogy egyre nagyobb lesz egyre több ember fog megbámulni :) Viseljétek büszkén!! :) boldog babavárást Nektek
2009. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 16+6 hetes vagyok és a múlt héten kezdtem észrevenni, hogy mintha elkezdett volna nőni a hasam, de nem nézek ki kismamának. Nekem egyelőre a köldök környéki rész áll egyre jobban kifele (nyilván ahogy tolja fölfele a méhem a beleket), de a hasam alja még egyáltalán nem gömbölyű, pedig nekem is elől tapad a méhlepény. Aztán lehet azért, mert nagyon izmos a hasam. Szerintem ez teljesen alkat függő.
2009. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) Aranyosak vagytok! :) Teknősbéka :) ez tetszik! Jót nevettem :)

Nagyon boldog babavárást és pocakosodást kívánok Nektek is!!! :D:D

2009. ápr. 9. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ennyi idosen kezdett noni a pocakom.:)

En is atlagos testalkat vagyok,de inkabb a vekony fele hajlok.

Most vagyok 28 hetes es csak a pocak no meg a mell de semmi mas.

Eddig 6 kg a plussz.

Jo babavarast es pocak "figyelgetest":).

Udv;28 heteske

2009. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!