Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg 8 hetes terhes sem vagyok...

Meg 8 hetes terhes sem vagyok es mar 2 kilot hiztam. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindhárom terhességnél sokat híztam az első 3 hónapban, mert úgy égett a gyomrom, hogy muszáj volt ennem folyamatosan. Viszont utána már nem híztam annyit. Ráadásul soványról indultam, úgyhogy mindegy is volt, nem látszott rajtam.

Te hány kilóról indultál?

2012. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Találtam egy jó oldalt kalkulátorral.

[link]

Persze, mint minden kalkulátor az átlagra épít.

2012. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normal testalkat vagyok, 53 kg-rol indultam. MAr van egy lanyom, vele felszedtem kb 20 kg-ot, de nem voltam kivanos es a 6. honaptol kezdtem el hizni. Most minden gondolatom az evesrol szol.
2012. ápr. 16. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:

első gyermekemmel még vékony koromban 18 kg-ot

másodikkal 15 kg-ot

harmadikkal 12-kg-ot híztam,

most várom negyedik gyermekem 20. hétben vagyok, nem vagyok sovány, sőt.... de szerencsére eddig csak 3 kg-ot híztam, nem diétázom, eszem mindent, de inkább az egészséges ételeket kívánom, sok zöldség - gyümölcs - saj...

2012. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!