Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok és az utóbbi...

34 hetes vagyok és az utóbbi két hétben nem híztam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig összesen 7 kg-nál járok!
2012. ápr. 4. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 34 hetes vagyok, az utóbbi egy hónapban nem híztam. :) 5 kiló plusznál járok, a baba végig két héttel nagyobb a menstruáció szerinti koránál, most is: lassan 2,5 kg, és 47 cm. :) Normális, örülj neki! :)
2012. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb ennyi idős terhesen heti 1 kg-t híztam.Kb a 36-37. héttől nem híztam semmit a hasam mégis nőtt.Összesen 13 kg híztam.

Szerintem normális.A baba úgyis "elveszi" ami neki kell.

2012. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 boer beata ***** válasza:
szerintem igen en en kb a 34 hettol semmit nem hiztam es volt egy olyan honap hogy meg 1 kiloval kevesebb is voltam
2012. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Csak fura, hogy a baba csak nő én meg nem :)
2012. ápr. 5. 08:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, a végefele már lelassul a hízás. A 34. hétig felszedtem 12 kilót, 36-ra fogytam egyet. Az orvos szerint ez teljesen rendben van a baba nő - nincs ok aggodalomra. Pedig rendesen eszem, sőt, bevezettem a napi sütit, mert iszonyatos szénhidrát-éhségem van. De gondold meg, mennyi energia fogy azzal, hogy a baba benned nő-hízik, miközben gyakorlatilag minden élettevékenysége a te szervezeteden keresztül történik meg!
2012. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem most nem igazán van étvágyam. Kevesebbet eszek, mint eddig. De ezt annak tudom be, hogy kevesebb a hely a gyomornak.
2012. ápr. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!