Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a 29. hétben nem...

Normális, ha a 29. hétben nem érzek keményedéseket?

Figyelt kérdés
Illetve 1x-2x volt ilyen amikor kiutottem magam fizikailag (cipelés, nagyon fárasztó munkák elvégzése), de rendes napokon nincs.
2012. febr. 8. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én sem érzek szinte soha!Főleg azelsővel összehasonlítva,mert ott a 20 héttől minden nap volt!Most nekem is meglepő milyen jól viselem ilyen téren!Pedig most pihenni sincs időm!Szóval örülj neki!Amúgy szedsz magnéziumot?


Nekem csak sex után szokott bekeményedni,máskor soha!

2012. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja én 27 hetes vagyok
2012. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 hetes vagyok. Én sem nagyon érzem. Szerintem szerencsések vagyunk, örüljünk neki:).
2012. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Holnap leszek 34 hetes, és hírből sem ismerem milyen a keményedés, se a méhösszehúzódás :) Szerintem ez egyáltalán nem probléma, én örülök neki.

Boldog babavárást:)

2012. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez jó :) köszi mindenkinek. A baba rendesen mozog meg minden, csak olyan fura hogy mindenütt olvasom hogy keményedés meg ilyesmi, nekem meg semmi.

Jó babavárást Nektek!

2012. febr. 8. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó,ha nem éreztek keménykedést!! Akkor megfelelő a folyadék bevitel,megfelelő a mg szint,és nem terhelitek túl magatokat!! :-)


Az elsővel nem volt keménykedésem,jóslóm is csak 2 enyhe az utolsó 2 hétben.

A másodiknál is csak a szülés előtti napon volt egy pár.

A harmadiknál már előfordult,de akkor a kisebbik gyermeket folyamatosan emelgettem-egy kis sós zsák!! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv:3 lányos

2012. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
örülj neki.nekem a keményedésektől nyílt ki a méhszájam 27 hetesen.
2012. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is!
2012. febr. 9. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!