Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetet töltöttem tegnap, es...

Anna 27 kérdése:

16 hetet töltöttem tegnap, es kb. semmit sem híztam eddig, pedig eszem rendesen. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 12:17
 1/9 Beus6 ***** válasza:
Szerencsés vagy!! teljesen normális!!! jó babavárást:D
2011. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, normális, hiszen a magzat még nagyon picike ilyenkor, nem muszáj egyből hízni. Én a 23 hétig egy grammot sem híztam, sőt a 30. hétig is csak 3 kilót.

Valaki már az elején hízik, és később lelassul a hízás, míg mások csak az utolsó hetekben szednek magukra.

Bármi lehet normális! A baba eközben elveszi azt ami kell neki, hízás ide vagy oda.

2011. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En a terhessegem alatt osszesen 7 kilot hiztam es nem dietaztam. Volt olyan, hogy ebedre 3!!! tenyer spagettit vagtam be. Meg majdnem a ferjem is lefordult a szekrol pedig o nagyon nagy evo. :)) Olyan is volt, hogy egyultembe leultem es bevagtam egyedul egy doboz carte dor fagyit. Gondolom tobb peldat nem is kell irnom. Szulesnel lement az a maradek 7 kilo. Mondjuk en eletemben sosem hiztam barmit is ettem es barmikor. Ilyen lakat edesanyam is, tolle orokoltem. Pedig 31 evesen szultem tehat az anyagcserem mar nem olyan mint huszonevesen. Szerintem barmi normalis ne aggodj. Kisfiam 3150g-mal szuletett tehat o jol fejlodott, teljesen atlagos.
2011. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze normális, én sem híztam addig semmit. Összesen 9 kiló plusz volt rajtam. Mind lement szülés után, sőt, még több is, pedig a hasamon azér6t maradt, úgy látom:)
2011. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 7. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, és semmit sm híztam, sőt, fél-1 kilóval kevesebb vagyok mint amikor tehrbe estem. Pedig nem túlsúllyal kezdtem a terhességet, átlagos testalkatú vagyok. Ilyenkor már elméletileg heti fél kiló a gyarapodás, nos nálam semmi. 27 hetesen kell menjek terhesgondozásra. Szerintetek emiatt mondanak valamit? Nem szeretném, h azt higyjék, széndékosan koplalok. Ja, és a babám jó nagy, szépen fejlődik.
2011. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én sem híztam még semmit,most voltam a dokinál és megkérdeztem hogy baj e,azt mondta hogy nem, az a lényeg hogy a baba jól fejlődik.


28hkm

2011. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csak az utóbbi 2-3 hétben híztam, de hirtelen vagy 5 kilót, 26. hétben vagyunk. Most jött meg az étvágyam, az elején fogytam is, annyira rosszul voltam.
2011. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a 13-on vagyok, de 5 kg mínuszban. Remélem a 16. hétre visszaszedem:)
2011. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!