Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok...

10 hetes kismama vagyok normális, hogy 3kg ott híztam már most?

Figyelt kérdés
3. ik babát várom de, a 2 vel csak 20 hetesen kezdtem hízni. Pedig most sem eszek sokat.
2012. ápr. 13. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
én most vagyok 14 hetes és 3 kg-ot hiztam.de szerintem az nem baj!
2012. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 13hetes vagyok, eddig 5 kilot fogytam...szerintem ez mindenkinél máshogy van...egy hete szedtem vissza 50 dkg-t
2012. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó.. Valaki az első időkben nem hizik és nem is fogy, de van aki meg igen, Minden ember más.. Én egész a 16 hétig fogytam, rosszullétek miatt.. Én rosszul viseltem, hánytam éjjel- nappal.. Aztán végül is 9 kg plusszal mentem szülni..
2012. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a többivel is úgy voltam, hogy az elején híztam sokat, utána keveset.
2012. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elso babaval en is igy jartam es nem volt normalis, mert 25 kg lett a vegere. Vegig hiztam. Vekonyan inditottam, hamar lement, de akkor sem lett volna szabad.

Egyebkent en sikeresen meggyoztem magam, hogy nem tehetek rola, de tehettem, mert lelassult az anyagcserem a terhesseg miatt es figyelnem kellett volna, hogy kompenzaljam ezt, nem ugy es azt kellett volna ennem, amit elotte. Akkor nem hiztam volna ilyen sokat.

Masodik babaval figyeltem erre es 20 hetesen volt rajtam masfel kg, a vegere 10.

2012. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez változó...én is a 3. babát várom,most semmi rosszullét,émelygés,hányás,(igaz,nem is nagyon eszem)a 16. hétben vagyok,és -1 kilónál tartok.Az előző 2 terhességemnél volt minden-szagundor,sokáig hányás,émelygés-mégsem fogytam,és a 2. gyereknél +3 kiló volt rajtam a 17. héten.A vége nem lett durva-egyiknél sem-11 kilót híztam.Mennyi volt a kezdősúlyod?Nekem 65 kg/170 cm vagyok.
2012. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat. 170cm vagyok és 75kg al kezdtem.
2012. ápr. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!